Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce elektroinstalace a PC sítě

Popis zadání

Jednalo se kompletní větší rekonstrukci elektroinstalace ve vile v Praze 4 sloužící jako kanceláře (ca 500 m2). Nahrazovala se elektroinstalace částečně z třicátých let a částečně ze sedmdesátých let a budovala PC kabeláž - kabely cat. 6. Všechny vedení ve stěnách, PC síť vytrubkována husími krky.
Zednické práce nebyly součástí dodávky. Pouze elektro práce.

Dodavatel (řemeslník)
Michal Blahovec (Praha)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Velmi dobrá zkušenost, dodržen termín i cena, solidní jednání, kvalitní odborná práce.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 06.09.2010 uživatelem rhruska

P1010231
P1010237
Diskuze
Jak můžete bez ceny uvést že poměr cena/výkon je úžasná to fakt nechápu.
Cenová nabídka byla samozdřejmě předložena a byla dodržena (pouze dopláceny vícepráce). Myslím že není nutné v referenci uvádět cenu.
není ale pak neuvádějte že cena odpovídá poměru cena výkon ... to je fakt out! Nebo napište bylo tam tolik a tolik zásuvek plus síťové prvky + router a stálo to 250.000 ... a je to ... co je na tom špatného ? Jeslti si mslíte že to něco řekne dalším lidem kteří hledají kvalitní a prověřenou firmu tak to je omyl to byla spíš ztráta vašeho času ... nemá to žádnou vypovídající hodnotu ... dělám ve stavebnictví a příbuzném oboru cca 16 let takže jsem už něco viděl a zažil a můžu prorovnávat ... zksute se vžít do role hledajícího kvalitní firmu ...pic ...bum ..bác ...hezký den přeji Vám Milan
Proti této konkrétní nabídce byly dělány protinabídky (sice jsme firmu znali z minulých akcí ale chtěli jsme vědět že cena bude realistická) - předpokládám že mohu posoudit zda se jednalo o dobrý poměr cena / kvalita / předmět dodávky. Pokud bych uvedl kolik bylo zásuvek, síťové prvky tak by to nikomu nic neřeklo, musel by to být dlouhý soupis věcí a použitých řešení. Cenu ovlivňuje mnoho faktorů.
Pokud se pohybujete ve stavebnictví, jistě chápete jako já, že pokud bych napsal cenu tak je to velmi zavádějící a nicneříkající.
Pokud se vžiji do pozice hledajícího tak mne nezajímá zda někdo udělal opravu elektřiny za 5.000 Kč, 50.000 Kč nebo 500.000 Kč a nevědět co za tuto cenu bylo dodáno. Navíc na těchto stránkách jde o to jen ukázat na firmu, s jejíž zkušeností byl dotyčný hodnotitel spokojen. Podle mne je důležité pro poptávajícího vědět zda firma umí svou práci a popřípadě zda je schopna zvládnout malou i větší zakázku a zda je s touto firmou dobré jednání.
Myslím si že jde o všechno .. vidět co dělá a za kolik to dělá ... nezlobte se ale právě ten kdo hleá podobnou referenci na podobné věci bude chtít vědět jak se daná věc pohybuje cenově ...takže jednoduché sesumírování materiálu a práce by bylo k plusu celé reference ... na těch pár fotkách a popisu není ani jasné o jak velkou zakázku jde ...možná šlo o 5 zásuvek a vy z toho děláte temelín ... dělám v elektro tak abych dokázal posoudit zda to firma udělal za reálné peníze či nikoliv ale tady žádný poměr materiálu a práce nevidím který bych k dané ceně uvedl .... takže vyjádření úžasé skutečně směšné :)))))
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace