Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Výměna radiátoru

Popis zadání

Požadavek byl pouze na to aby se 2 litinové radiátory vyřízli a nahradili se jedním hliníkovím stím, že trubky budou v medi.Nic složitého a náročného pro topenáře který toto dělá celí život.Jde o pokoj v panelovém domě .

Dodavatel (řemeslník)
Josef Ivančík (Ústí nad Labem-Klíše)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pan Ivančík nam udělal cenovou nabídku na mat. i práci.nabídka se nám líbila tak jsem odeslali peníze na mat. a radiátor na účet pana ivančika stím že až dorazí mat. dojde k výměně.Čekání bylo nekonečné cca 6 týdnu jsme čekali na topení když jsem pana Ivančika kontaktovali zhruba po 4 týdnech stím kde je obědnané topení vymlouval se že se asi někam zatoulala atd. za 14 dní dodal topení stím že jede někam na zakázku mimo Ústí nad labem a že za 14 dní topení zapojí po 14 dnech opět že za 14 dní a poté nezvedal tel. když jsme se konečne po dalších 14 dnech dovolali bylo nám vzdělo panem Ivančikem že nestíhá a ať si najdem někoho jiného.Podotýkám že rozdíl mezi doručením peněz na učet a datumem na obědnávce byl 1 měsíc,tudíš si pan Ivančik použil naše peníze ke svím účelům a až po měsici teprve obědnal topení. Tohoto řemeslníka nikomu nedoporučuji,máme sním jen ty nejhorší zkušenosti.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 15.10.2015 uživatelem blahoutz

Komentář dodavatele
Reakci na toto hodnocení najdete v diskuzi více se k tomu nebudu vyjadřovat myslím si že sem to tam dostatečně popsal . Máte li jiný názor napište my o tom .
Diskuze
Ano musím na toto reagovat . Pan Blahout se zapomněl zmínit že tento radiátor je na objednávku . Pří prvním radiátoru se panu Blahoutovy čekací doba na radiátor nezdála dlouhá ani si nemyslel že bych použil peníze pro své účely . Výmluvy o zatoulaném materiálu je jeho fantazie . Proč nenapíše za jak směšnou cenu jsem jim namontoval první radiátor . Zpět ke kritice . Ano první odložení montáže nemohl pan Blahout že není přítomen zástupce společenství mezi tím přišla nabídka na práci o dvě stě padesát kilometrů daleko od Ústí na dva měsíce . Ale chtěl jsem vyhovět panu Blahoutovy a dostát svému slibu ale po dvanáctideních a dvanácti hodinových pracovních turnusech a víte jaké bylo léto už jsem neměl sílu . Tímto bych chtěl uvést i mým příspěvkem na pravou míru . Jinak se omlouvám panu Blahoutovy za vzniklé komplikace a prosím aby si příště pokud něco napíše rozmyslel co píše a uváděl fakta a né své fantazie . Ještě co se týče peněz materiál jsem dokladoval dle velkoobchodu a žádné jiné jsem nedostal , protože peníze za práci si beru po odevzdání hotové práce , tak že jsem nikoho neokrad jak vyznělo od pana Blahouta.
Pane Ivančik o první výměně jsem se ani radši nezminoval protože byla stejně hrozná jako ta druhá která ani neproběhla .U té první jste obědnal špatno stranu radiátoru,následně jste tento radiátor musel upravovat,jezdil jste knám večer a to jste řekl že dorazíte v 17:00 a přišel jste v půj osmé večer ( kdy už normálni lidi chtějí mít klid ) bohužel dříve jste neměl čas. Montáž jednoho radiátoru vám trva x týdnu a cenu jste si určil sám.Tak si ted nestěžujte. Chtěl jsem Vám dát šanci napravit si reputaci a tak jsem od Vás chtěl víměnu dalšího radiátoru,ale bohužel probíhalo to same jako u první výměny kterou jsem sem radši ani nepsal. Mám vypis účtu kdy jsem Vám zaplatil za materiál a kdy jste vy mat. obědnával,přijde Vám normální že jste mat obědnal až po 3 týdne po doručení platby ???? mě ne ja si nemám důvod vymíšlet je mi jasné že výměna 1 radiátoru není žadný kšet ale pokud nejste schopen tak to řeknu na rovinu a netahám nás x týdnu za nost a neustále přesouvám termín montáže až nakonec po x týdnech svého zakázníka pošlete někam stím že nemáte čas.Toto rozhoně není seriozní jednání a já chci aby se tahla špatně odvedená práce neopakovala u někoho jiného.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace