Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Vestavěná skříň a zvednuté postele - dětský pokoj

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den, sháním šikovného truhláře, který nám postaví vestavěnou skříň, zvednuté postele s žebříky a pod nimi pracovní kout. Blíže viz příloha. Termín realizace - kdykoli, ale jsme připraveni počkat v rozumném termínu.

=== Nabídka
Dobrý den,
jsme přímý výrobce vestavěných skříní, kuchyní a nábytku na míru. Působíme v Praze a středočeském kraji. Reagujeme na Vaší poptávku dětského pokoje a měli bychom zájem zakázku realizovat. Pošlete nám prosím na Vás kontakt (telefon, email). Spojí se s Vámi technik, dohodne s Vámi termín schůzky a se vším Vám zdarma a kvalifikovaně poradí, včetně vyhotovení cenové kalkulace se zahrnutou dopravou a montáží.

Podle Vámi zadaných parametrů by cena za nábytek neměla převyšovat částku 75.000,- Kč (včetně dopravy a montáže) pokud bude nábytek vyroben z materiálu lamino a schody masiv.

Přejeme Vám krásný den a těšíme se na spolupráci s Vámi.
S pozdravem
Alžběta Beránková

Dodavatel (řemeslník)
Nole - Dušan Beránek (Říčany u Prahy, okr. Praha-východ)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Řešení interiéru dětského pokoje jsme svěřili firmě Nole v polovině října s tím, že jsme měli problém s předchozím dodavatelem a pan Beránek ochotně slíbil za tři týdny problém vyřešit. Čas byl pro nás důležité kritérium, protože děti už v té době spaly na podlaze. Co se týká rychlosti, do provizorně obyvateného stavu se to firmě Nole podařilo dostat až po dvou měsících, další - závažné reklamační chyby jsem řešil další tři měsíce. Celkem tedy zábava s formou Nole trvala necelých pět měsíců a pevně doufám, že takového dodavatele už nikdy nepotkám.

Komunikace s firmou Nole byla při prvním kontaktu bezvadná, nadále bohužel žalostná nebo žádná. Slíbeno jsme měli postupně asi deset termínů instalace, ale rejstřík kuriozních výmluv pana Beránka by sám o sobě vydal na malou publikaci. Zapírání, lhaní, výmluvy, nesplněné sliby - to vše jsme si zažili vrchovatou měrou. Jediné štěstí v této objednávce bylo, že pracuji z domova, takže věčné čekání při domluvených termínech, kdy se nikdo nakonec neukázal, mě až tolik nebolelo. Pokud hodnocení formou hvězdiček vypadá ještě celkem rozumně, je to jen proto, že po řadě týdnů prodlení jsme byli nuceni sáhnout k výrazným postihům za každý den nedodržení termínu, takže poměr cena/výkon nakonec opticky vypadá dobře. Nicméně číslo na konci účtu nedokáže vyjádřit bezmocnost při jednání s nespolehlivým dodavatelem.

Kvalita samotného výsledku je velmi nevyvážená. Některá mista jsou vyřešena dobře, některá méně. Všechy standardní věci se více-měně povedly, jakmile ale došlo na řešení atypů (což u zakázkové výroby člověk většinou potřebuje nejvíc), služby Nole zoufale selhávaly. Postranice postelí z kovu tak nakonec vzaly za své (museli jsme si sami objednat v eshopu), Žebříky k patrovým postelím se vyráběly nadvakrát, pokaždé bez povrchové úpravy a kování na ně jsme si museli sehnat a zaplatit sami) - navíc je budeme muset nechat znovu předělat, protože ergonomicky nevyhovují. Pokud by pan Beránek neměl v týmu šikovného montéra, obávám se, že nemáme hotovo dodnes.

Detaily tohoto dobrodružství by šly popisovat dost dlouho, ale touto recenzí chci s panem Beránkem nadobro zkončit a nechci mu už věnovat ani minutu svého času.

Pokud někdo hledá adrenalin, pak je firma Nole ta správná volba, pokud ale hledáte řemeslníka, na kterého se dá spolehnout, pak tuto firmu objeďte velkým obloukem. Mohu vás ujistit, že mnohem raději bych bez reptání zaplatil plnou dohodnutou cenu, než toto pětiměsíční utrpení se slevou.

Dohodnutá cena
75 000 Kč
Skutečná cena

58 000 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 11.03.2016 uživatelem sypena

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace