Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Malířské práce - malování vyklizeného

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,

potřebujeme vymalovat pokoj (včetně stropu) pouze druhou vrstvou barvy Hornbach sněhobílá PROFI. Pokoj má cca 75m2 a je kompletně vyklizený po rekonstrukci.
Není třeba řešit žádné čištění po malování. Přijít-vymalovat-odejít. Žádné oblepování.

Termín: 18-19.10.

Poprosím o cenové nabídky.

Mockrát děkuji.

Pěkný den.

=== Nabídka
Dobry den termin vyhovuje cena za metr ctverecni je 18 kc jedna vrstva

Souhrn: Dohodnuta cena 16kc za m2 jedné hustší vrstvy nátěru. Materiál hradí a dodá zadavatel zakázky.

Dodavatel (řemeslník)
Petr Kučera (Praha 8 - libeň)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Důrazně varuji před tímto umělcem. Vzhledem k tomu, že šlo o poslední nátěr nově vyštukované zdi, která již jeden kvalitní nátěr měla (což potvrdil i sám pan Kučera), vybrali jsme si jeho nabídku, jelikož byla nejlevnější a kde jsme si mysleli, že na malování není co zkazit. Pan Kučera ovšem přijel na místo, a už v ten moment se pokoušel navýšit cenu s komentářem, že podobné místnosti se malují o hodně dráž a to okolo 2500 Kč. Nakonec jsme se dohodli na jím původně nabídnutých 16kč za m2/1350Kč. S kolegou přijeli v dohodnutý čas. Už po 2,5 hodinách volal, že je hotovo. Podotýkám, že šlo o zcela vyklizenou místnost bez položené podlahové krytiny, tedy bez jakékoliv nutnosti cokoliv stěhovat, oblepovat, uklízet atd. Když jsem dorazil na místo, abych práci převzal a zkontroloval, našel jsem nespočet čar od válečku po celé místnosti! Byl jsem však ujištěn, že to vyschne a je to naprosto normální. Druhý a třetí den ovšem čáry po válečku a šmouhy nerozmazané barvy byly stále vidět. Dále jsme našli dost kapek všude možně po zdech, rohy místností byly udělány tak, že „malíři“ nejspíš na velký válec pouze přitlačili, což opět zanechalo velké množství nezapracované barvy všude kolem, jen ne v rozích. V neposlední řadě jsme našli místa u topení, kde nebylo válečkem sáhnuto vůbec.
Ihned jsme kontaktovali pana Kučeru s tím, že takto odfláknutou práci chceme reklamovat, aby se na své „dílo“ přijel na místo podívat a nabídl nám řešení. Od tohoto momentu začala série výmluv, nezvedání telefonů a sporadického odpovídání na urgentní SMS. Poslední jeho varianta byla, že nám peníze za tuto fušeřinu vrátí nicméně doteď se tak nestalo a my jsme museli poptat další firmu = další náklady, aby opravila to, co pan Kučera, slušně řečeno, pokazil! Nejspíš si řekl, že za tak malé peníze, které SÁM!! nabídl, se nepředře a vyšvihl práci na úrovni desetiletých dětí.
Pokud bude mít další zadavatel nabídku od tohoto „řemeslníka“, DŮRAZNĚ ho varuji a doporučuji mu, aby se poohlédl někde jinde a zvolil jistotu prověřenější firmy. Za případné problémy a řešení/neřešení problémů s tímto fušerem to opravdu nestojí.

Dohodnutá cena
16 Kč
Skutečná cena

1 350 Kč

Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 27.10.2015 uživatelem Uživatel_129671

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace