Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Kuchyně do rodinného domu v Praze

Popis zadání
Popis vyplněn dodavatelem:

Před několika dny jsme předávali tuto ostrůvkovou kuchyni v Praze. Majitelé se společně s rodinným přítelem architektem nadchli do předělení kuchyňské části od jídelny s obývacím pokojem. Jako předěl prostoru slouží regálový prvek, který jsme pracovně nazývali "element". Protože jsme zákazníkům dodávali už třetí kuchyni, bylo jasné, že pracovní deska bude v provedení Corian se zespoda montovaným nerezovým dřezem.
Zbývalo nám vybrat barvy a naplánovat jednotlivé varianty řešení. Nakonec zvítězila varianta s vařením na stěně a ostrůvek jako dodatečná pracovní plocha. Zajímavostí je, že v ostrůvku jsou přidané výsuvné odpadkové koše pod pracovní deskou. Horní skříně jsou výklopné se světelnými dny. Kuchyně je vybavená kromě myčky, varné desky a odsavače také vestavěnou chladničkou a kompaktní kombinovanou parní a pečicí troubou. Největším oříškem byl samotný element. Střední část totiž musí být samonosná a sami jsme chtěli, aby nikde nebyly vidět spoje a konstrukční prvky. K elementu jsme na míru vyráběli nerezové nohy pod i nad element. Ke kuchyni ještě chybí přidat jídelní stůl se židlemi. Líbí se Vám?

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Kuchyňské studio Elza jsme oslovili již potřetí, protože velmi oceňujeme profesionální a hlavně trpělivý přístup. S výběrem materiálů a spotřebičů nám pan Štochl dokázal vždy skvěle poradit. Dohodnuté termíny a ceny byly vždy dodrženy a komunikace probíhala po celou dobu zakázky - od prvního oslovení až po konečnou realizaci. U této kuchyně byl největší výzvou optický předěl kuchyně od obýváku. S napětím jsme očekávali, jak bude tento "element" vypadat ve skutečnosti. Dopadl fantasticky, ještě lépe než jsme předpokládali. Pokud bych někdy měla investovat do další kuchyně, rozhodně se opět obrátím na pana Štochla a kuchyňské studio Elza. Aneta Petrášová

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+2
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 07.10.2015 uživatelem Uživatel_132049

DSC_0204
DSC_0205
DSC_0213
DSC_0220
DSC_0208
DSC_0207
DSC_0218
DSC_0224
Diskuze
Co to je za divný regál?Přijde mi to jako když kočička a pejsek pekli dort.Tohle bych v bytě mít opravdu nechtěla.Prostor se dá předělit opticky i užitně mnohem lépe.
To zní jako výzva. Oceníme, když napíšete za sebe nějakou referenci, ať už na firmu, co Vám dělala kuchyni nebo na jakoukoliv jinou práci. Vidíme, že jste zatím žádnou referenci nenapsala. Váš názor Vám nebereme. Ale oceníme ho dvojnásob, když ukážete nějaký pozitivní příklad. Jen kritizovat je tak lehké... ;-)
Palec dolů s odůvodněním: Příšerný předěl v podobě skladového regálu
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky MND
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace