Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Oboustranné mytí oken včetně rámů a parapetů v RD Praha 9

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Ráda bych se informovala na orientační cenovou kalkulaci mytí plastových oken v našem rodinném domě v Praze a přibližnou časovou náročnost.

Konkrétně se jedná o:
1x malé okno - cca 100 x 100 cm (1.příloha)
5x jednokřídlé vikýřové okno do oblouku - cca 150 x 150 cm (2.příloha)
8x velké dvoukřídlé okno - 150 x 150 cm (3.příloha)
7x velké francouzské okno 110 x 250 cm
2x klasická střešní okna

Realizace v 1 dni, termín nejpozději do 3 týdnů.
Děkuji za nabídky.

=== Nabídka
Dobrý den.
Myti bychom určíte stihli v jednom dnu. Cenu Máme stanovenou na 15 Kč za metr čtvereční. Vaše okna tedy vychází na 1550 plus doprava takže celkem 1700 Kč.
Okna myjeme včetně rámu a žaluzií a parapetů. Používáme speciální a šetrné čistící prostředky.
Pokud máte o myti zájem, neváhejte me kontaktovat. Můžeme domluvit termín.

S přáním hezkého večera,
Nikola Bělousová, PERFECT Clean CZ s.r.o.

Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Tuto firmu jsem si vybrala ze všech zaslaných nabídek pouze kvůli desítkám velmi kladných referencí, byť předem smluvená cena byla nejvyšší ze všech zaslaných nabídek. Vzhledem k tomu, že jsme v minulosti měli velmi nepříjemné zkušenosti s "řemeslníky" všeho druhu, očekávala jsem proto profesionální přístup a férové jednání.
Musím bohužel konstatovat, že jsem nakonec byla velmi zklamaná.
Velice sympatická mladá slečna se svým doprovodem precizně umyli všechna okna v našem velikém rodinném domě a dohodli jsme se na místě ještě na vyčištění sedačky za 680,- Kč, které také dopadlo výborně. Celkem tedy práce za 2380,- Kč. Musela jsem odjet dříve než práci dokončili a pověřila jsem přítele, aby zaplatil za práci a nechal velké spropitné, protože práce byla odvedena skutečně kvalitně a rychle. Nicméně poté co přítel chtěl účet vyrovnat, slečna "zkusila" říct cenu daleko vyšší a začala smlouvat o dopravném (které i na webových stránkách firmy je jasně fixně stanoveno po Praze za 150,- kč), dále o rozloze sedačky apod. přičemž cena byla samozřejmě již předem přesně dohodnutá a veškerá komunikace je na tomto portále uložena. Po následném vyjednávání jsme sice peníze, které jsme zaplatili navíc dostali zpět na účet, ale z celé této nepříjemné situace jsem opravdu velmi zklamaná.
Upřímně doufám, že tento pravděpodobně jediný případ a negativní reference bude pro slečnu ponaučením do budoucna, že o smluvené ceně se po odvedené práci nelze dohadovat. Je to neprofesionální a nepřípustné a je to opravdu škoda a mrzí mě to, protože jinak jsem byla nadšená a firmu bych rozhodně doporučovala. Za těchto okolností je mi líto.


Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 05.10.2015 uživatelem andrea.prochazkova

Komentář dodavatele
Je nám velice líto, že tato služba skončila nespokojeností.
Uznávám, že jsem udělala chybu když jsem zapomněla že v domluvene ceně za okna již byla doprava zahrnuta a počítala jsem ji tedy dvakrát. Ale po telefonátu a objasnění situace jsem se samozřejme slušne omluvila a ihned jsem souhlasila se zasláním částky za dopravu ihned zpět na bankovní účet.
Další nesrovnalost byla způsobena tim, že sedacka byla rozkládací, což jsem zprvu nevěděla a proto jsem pote za vycisteni rozkládacího mista na počítala penez více. Všechny ceny ale presne souhlasily s naším ceníkem který je uveden na našich webových stránkách.
Všechny tyto nejasnosti se ale dle mého názoru daly vyresit v klidu a slušnosti a hlavně bez zbytečných výhruzek ze strany přítele zákaznice.
Výsledek je takový, že jsme nakonec penez vrátili mnohem více nez bylo zapříčiněno naší chybou a to hlavne z důvodu nerozvíjení dalšího zbytečného konfliktu. Misto odpracovaných 2440 Kč jsme za naši práci dostali pouze 2100 Kč.
Jak jsem již psala, vznikla situace nás velmi mrzí a uděláme všechno proto, aby se podobné zbytečne konflikty už neopakovaly.


 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace