Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Návrh dětského pokoje

Popis zadání

Potřebovail jsme zařídit dětský pokoj v paneláku pro 2 děti. Pokoj je malý (2.6 x 4.2m), takže jsme chtěli, aby byl prostor dobře využitý, vše potřebné se tam vešlo a zároveň zůstal pokoj co nejvzdušnější.

Děti aktuálně měly 3 a 0 roků. Cíl byl, aby pokojík fungoval - jen s drobnými úpravami - i tehdy, až děti povyrostou.

Zkoušeli jsme si něco navrhnout sami, ale neuměli jsme to dotáhnout do zdárného konce - pořád to nebylo ono. Tak jsme se rozhodli zkusit designérku.

Dodavatel (řemeslník)
Klára Kronusová (Rychnov nad Kněžnou)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Výsledek předčil naše očekávání. Designérka posunula náš návrh úplně na jinou úroveň. Jednak rozpracováním barev, detailů, materiálů a dopplňků do dokonalé harmonie, kterou bychom sami ani zdaleka nedosáhli. Jednak návrhem variabilního stěnového systému, který využil prostor nečekaným způsobem.

Trochu chyba byla, že jsme se věc původně pokoušeli vymyslet sami, protože to stálo spoustu času a navíc spolupráci s designérkou trochu omezoval fakt, že jsme měli předem poměrně konkrétní představu o řešení. Doporučuju se rovnou obrátit na profesionála a všechno řešit s ním.

Děti jsou z pokoje nadšené.

Ještě je potřeba podotknout, že barvy obrázků se nakenovaly nedobře, takže to, co vypadá jako žlutá má být z části žlutá a z části zelená.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+8
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 15.11.2009 uživatelem michal.d

Pokojik3
Pokojik1
Pokojik2
Pokojik4
Diskuze
Obrázky jsou moc pěkné. I když je předmětem zakázky návrh, šlo by pro lepší představu ukázat i nšjakou fotku skutečnosti? (i když realizaci asi dělal někdo jiný)
Chystám se zadat i referenci na truhláře, co dělal realizaci, ale nemám ještě připravené fotky. Až to udělám, přidám sem informaci.
taky bych ráda viděla fotky......a cena 1 Kč asi taky není obvyklá.......
Díky za komentář. Doufáme, že autor fotky přidá. ;-)

Jen s tou cenou se ho musíme malinko zastat. Cena je zatím bohužel povinná. Chápeme, že někdo cenu nechce nebo nemůže uveřejnit. (Takže se tomu teď dá vyhnout uvedením 0 nebo 1 Kč) Pracujeme na vylepšení, jak uvést jen rozdíl cen nikoli konkrétní částky.
Tak mi to nedalo a fotky jsem přidal (jsou u mé nové reference na truhlářskou realizaci). Původně jsem tuhle sadu fotek nechtěl zveřejňovat, protože jsou dost nepovedené, ale zdá se, že dočkat se doby, kdy bude pokojík uklizen to fotografovatelného stavu by trvalo hodně dlouho ;-)

Fotky jsou udělány hned po odchodu truhláře, takže tam ještě nejsou některé doplňky (lampa, list), k lanu u schodů jsme se zatím nesodtali ;-)
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace