Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Výměna dřevěných vstupních dveří za plastové

Popis zadání

Přes www.aaapoptavka.cz jsem zadal následující poptávku.

Poptávám dveře:

Popis: výměna starých palubkových dvojkřídlých vstupních dveří za plastové v rodinném domě
Specifikace:
- dveře budou bílé z PVC, dvojkřídlé, při pohledu zevnitř se otevírají dovnitř levým křídlem
- pravé křídlo je nepoužívané, bude užší, ale také s možností otvírat
- rozměr otvoru pro dveře je zevnitř domu 220 x 140 cm, zvenčí je menší, protože dům je až ke dveřím zateplený polystyrenem
- šířka křídel dveří bude rozdílná, vstupní levé křídlo, které se používá, bude širší než pravé např. 80 cm
- dveře poptávám v takovém provedení, že ve výšce asi 1/3 dveří bude vodorovná příčka, která bude přerušovat bílou výplň dveří
- příčka bude na obou křídlech
- okno ve dveřích nebude
- provedení bude klika - koule
- dveře by měly mít oblé hrany, protože plastová okna na domě je mají také
- mám zájem pouze o dveře vyráběné v ČR
Požadavky: dodávka včetně montáže a demontáže původních dřevěných palubkových dveří
Termín realizace: zima 2014 - 2015
Cena: nabídněte, pokud Vaše firma nabízí zimní slevy, sdělte mi, prosím, nejnižší cenu, se kterou se dá počítat a přibližný termín realizace.

Děkuji za nabídky.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Dostal jsem vícero nabídek, které jsem mezi sebou porovnal a vybral tu nejlevnější. Byla to nabídka od: Petr Lemon, Bohemia Okno,a.s., zastoupení Ústí nad Labem.
Pan Lemon přijel na zaměření, prodiskutovali jsme ještě jisté změny dle jeho návrhu a dohodli finální variantu. Dle té mi pan Lemon zaslal přepracovanou nabídku, která byla ještě levnější než původní verze.
S panem Lemonem jsme podepsali smlouvu, zaplatil jsem na účet zálohu polovinu ceny a čekal jsem na dodávku. Dle smlouvy byl termín dodávky do 5 týdnů. Ve výrobě se sice objevily jisté komplikace a dveře byly o týden později, to mi ale nevadilo.
Dle dohody přijela dvojice montážníků - montér + pomocník, kteří dveře vyměnili. Montér věděl dobře co má dělat, byl zkušený. Z pomocníka jsem takový dojem neměl. Po demontáži zůstaly na stěně přichycené staré rěsnící lrovazy skelné vaty, které těsnily původní dřevěné futro ke zdi. Pomocník k mému údivu tam provazy chtěl nechat a na ně nastříkat PU pěnu. Ta by ale přes provazy vůbec nepřilnula ke zdi a dveře by pak držely jen na šroubech. To jsem jasně odmítl a skelnou vatu jsem si raději strhal sám. Pak již následovala standardní montáž, s jejímž výsledkem jsem byl spokojen a podepsal jsem předávací protokol a doplatil zbývající polovinu ceny.
Po několika měsících jsem zjistil, že některé kotvící šrouby se protáčejí. Bylo to způsobeno tím, že stěny jsou vyzděny z dutých cihel. Při vrtání příklepem se do přepážek probouraly moc velké díry a šrouby nedržely. Reklamoval jsem tuto závadu u pana Lemona, ten ochotně přijel a šrouby zafixoval do zdi dvousložkovým lepidlem.
S celkovým výsledkem jsem zcela spokojen. Dveře jsou pěkné, bytelné, kvalitní a cenu považuji za velmi dobrou. S jednáním pana Lemona jsem byl také spokojen. Co řekl, tak udělal, když byla překážka, tak ji oznámil. Potvrdila se mi však zkušenost, že kvalitu prací si člověk musí hlídat, jinak by mohl být nepříjemně překvapen.
Další dveře jsem si u něj objednal také.

Dohodnutá cena
17 500 Kč
Skutečná cena

17 500 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 09.09.2015 uživatelem Uživatel_31553

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace