Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Malířské práce - pokoj (cca 35m2)

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Požadavky:
- stěrkování sádrovou stěrkou
- vymalování bílou barvou
- nevím přesně jestli je potřeba penetrace, škrábání atp... Na jedné zdi byly nalepeny polystyrénové dlaždice, které jsou nyní odtraněny.

Rozměry:
3 x 4m (okno, 2x dveře) - cca 35m2 zdí včetně stropu

Prosím o nacenění jednotlivých prací (stěrkování, penetrace, malování atd...)

=== Nabídka
Dobrý den,
rád bych Vám nabídl služby v oboru malířství, které poptáváte.

Jsme rodinná firma zabývající se malováním, nástřiky a nátěry.

Bylo by možné se na byt přijet podívat? Takhle Vám to nedokážu přesně nacenit aniž bych zaměřil plochu stěn. Schůzka zabere 15 min. Samozřejmě by bylo nacenení zdarma a nezávazné.
S pozdravem
Krejčiřík Jiří

Dodavatel (řemeslník)
Jk-color (Ostrava)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Bohužel z výsledku jsme silně nespokojeni a co je nejhorší, tak pánové nyní hrají mrtvé brouky a nereagují na to, aby si opravili věci, které dopadly otřesně.
Pánové natáhli sádrovou stěrku a ta jim začala po nějaké době padat. Na některých místech tedy stěrku opravili, ale dost otřesným způsobem tak, že jde oprava vidět a vypadá hrozně.
Po hovoru, který proběhl a bylo domluveno, že se přijedou na svou práci podívat a opravit se již neozývají a nereagují. Na stěnách také zůstaly nevyhlazené nerovnosti ze stěrkování atd...

NEDOPORUČUJI !!!

Radim Brener

Dohodnutá cena
Skutečná cena

7 000 Kč

Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 29.10.2015 uživatelem Uživatel_127530

Diskuze
Dobrý den pane Brener.
Proč paní Hulínková dílo převzala a říkala že je vše v naprostém pořádku?
Pokoj je už více jak měsíc hotový.

Ano, stěrka ze stropu začla padat. Proto jsme ji oškrábali, znovu napenetrovali a natáhli aniž bychom navyšovali cenu. Na dvou místech se ukázali nedostatky, tak jsme místo opravili, ale nebyl čas čekat na to než to zaschne abychom to mohli obrousit. To byl jediný problém o kterém vím. Doumlouval jsem se s paní Hulínkovou, že jak budeme mít cestu do Havířova, stavíme se, místo obrousíme a zatřeme. Máme toho hodně, proto nám to bohužel ještě nevyšlo se zastavit.

S pozdravem
Krejčiřík
Dobrý den pane Krejčiřík,
to že paní Hulinková dílo převzala je jedna věc (jsem přesvědčen o tom, že si vyčítá, že za práci hned zaplatila), druhá věc je, v jaké kvalitě je dílo uděláno. Paní Hulinková se v tom nevyzná a myslela si, že je to OK. Od Vás jako profesionálů bych ale čekal, že to nebudete považovat jako dílo hodné převzetí (zejména hrboly na stropě, které nejsou vybroušené a dvě opravná místa).
podle mých informací, jste již byli na termínu jednou domluvení a nedorazili jste. To, že si více jak měsíc nenajdete čas na to, to zdárně a ke spokojenosti dodělat mne motivovalo k tomu, že jsem Vám napsal referenci, za kterou si zatím stále stojím. Promiňte, ale čekat měsíc na opravu a vybroušení je již opravdu hodně. Broušení není nic, co by se dalo dělat v zařízeném pokoji, což je také důvod toho, že se s pokojem nemohlo od té doby skoro nic dělat.

S pozdravem,
Brener
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky MND
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace