Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Vestavěna skříň

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,
chtel bych Vás požádat o zaslání orientační cenové nabídky na zhotovení a instalaci vestavné skříně ve tvaru L. Délka skříně celkem 330 cm, výška 310 cm, hloubka 60 cm (rozměry se mohou v reálu mírně lišit, nutno přesně zaměřit na místě). Nepožaduji zadnou stenu. Vnútro skříne viz.foto.

Dekuji za nabídky

=== Nabídka
Dobrý den, prosím o upřesnění rozměrů skříně - délka stran u obou skříní - jedná se o 150cm + 160cm?
Děkuji
J Večeřová - Spilka truhl.

Dodavatel (řemeslník)
Ladislav Spilka (Praha - Libeň) Premium
Kvalita výsledku
Solidní
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Na základě velice milého přístupu paní Večeřoví a velice kladných hodnocení na internetu jsem se rozhodnul pro realizaci prostřednictvím Truhlářství Spilka co se později ukázalo jako velice chybní krok. Po zaměření jsme se dohodli na realizaci. Jelikož jsem hodně spěchal byl jsem potěšen, že realizace proběhne poslední den v dubnu v sobotu. Což mi nevadilo ani za příplatek 500 Kč, na který jsem byl dopředu upozorněn. Po celodenní instalaci se na závěr dne pracovníci zjistili, že jim špatně navrtali dvířka a je potřebné je přepracovat a dodělat později. To chápu chybička se vloudí. Měl jsem slíbené, že se pracovník ozve. Po pár urgencích se podařilo pracovníka dotáhnout a zjistilo se, že ani na druhý pokus se nepodařilo dvířka vyrobit. Tak jsem neváhal a poprosil o kontakt na majitele teda na pána Spilku. A to Vám povím, že jestli někdo neví jednat se zákazníky a chová se arogantně jak prase tak je to právě pán SPILKA!!! Na úvod mého telefonátu mi skoro rovnou vynadal. Už na prodejně mu kolegyně tvrdila, že budu problémový zákazník. To asi mysleli, že jsem si dal udělat 6 návrhu a rozhodoval jsem se jakou barvou a orámovaní si zvolím. Teda pardon při skříni, na kterou se budu dívat několik let, tak chci aby se mi líbila. A pak se to rozjelo dál. Nepříjemný telefonát, kde mě pán Spilka namísto omluvy vynadal jsem nečekal. Reklamoval jsem u něj ještě poškrábaní podlahy, která tam mimochodem byla nová asi cca měsíc a pracovníci ji při realizaci poškrábali. Přístup pána Spilku byl naprosto neprofesionální a arogantní což při tak velké zakázce nedokážu pochopit. Jestli neumí s lidmi komunikovat tak ať se začne věnovat jinému řemeslu.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

29 000 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 17.06.2016 uživatelem Uživatel_116797

Komentář dodavatele
Pan Miček nemusel nikde shánět telefon na majitele firmy. Má ho na smlouvě jako každý náš zákazník. Ano došlo k chybě. Při vrtání dvířek bylo vyvrtáno uchycení na panty obráceně a v sobotu večer opravdu nešlo tuto zakázku dodělat. Zákazníkovi jsme se snažili vyjít co nejvíce vstříc, včetně termínu montáže (sobota). Pan Miček byl kontaktován hned v pondělí ohledně domluvení termínu dodělání. Žádný navrhovaný termín se mu nehodil, ale nezapomněl mi připomenout, že chce slevu. Čím více natahoval termín dodělání,tím větší sleva jak je uvedeno ve smlouvě.Tuto slevu také zákazník dostal.Za dvacet let mého podnikání se našlo pár zákazníku co byly nespokojení. Takoví je prostě život. Nikdo mně však nesrovnával s prasetem.Tak pane Miček moc děkuji.Za mou práci hovoří předchozích 130 referencí. Ať si každý udělá úsudek sám.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace