Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Projekt rodinného domu

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,

Hledáme projektanta, který by nám zpracoval projekt ke stavebnímu řízení do konce srpna, ev. prvního týdne v září. Projekt je z většiny zpracovaný (máme dwg), je třeba zapracovat nějaké požadavky a připravit potřebné výkresy. Zadávat se bude jen požární zpráva, ostatní náležitosti jsou vyřízené (souhlasy sousedů, veolia apod.). Jedná se o dům z betonových prefabrikátů. Uvítáme alespoň nějakou zkušenost s tímto typem zdiva.

Je možné udělat rovnou projekt k realizaci stavby, ale musí být do daného termínu. Máme stavební povolení (původně na rekonstrukci), teď částečně předělaný na novostavbu, žádáme na Stavebním úřadě jen o změnu před dokončením, kde nás tlačí termín.

Pokud by se realizovaly dvě fáze projektu, termín projektu k realizaci stavby je už dle dohody, tam nás nic netlačí.

Nejde moc o kreativní činnost, většina věcí je už domyšlená, potřebujeme odbornou pomoc a samozřejmě dokumentaci. Dům má své limity, co se týče zastavěnosti (musíme stavět v původním půdoryse), požadavků sousedů (výška domů, sklon střechy s okny k sousedům) a změny rekonstrukce na novostavbu (chceme zachovat původní myšlenku tvaru domu).

Uvítáme alespoň orientační odhad ceny.

Děkujeme

Hana Balousová=== Nabídka
Dobrý den,

máme kapacitu pro dokončení Vámi požadované dokumentace v termínu do konce srpna. Rozsah toho, co již je zpracováno není úplně jasný, ale nabídnutou cenu pro SP určitě dodržíme (jde spíše o nutnost vypracování, nebo úprav projektů profesí, pokud nebude třeba, cena by se mohla spíše snížit. Objekty ze "ztraceného bednění" jsme připravovali pro stavby v Ostravě cca v r. 2011.
Cenu dokumentace pro realizaci neuvádíme, protože záleží na tom, jaký rozsah dokumentace budete požadovat (potřebovat). Hodinová sazba bude zachována.
Cena je uvedena bez DPH.

Hezký den ing. arch. L. Meiner

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Pan Meiner dodal vše ve smluvené ceně a smluveném termínu, průběžně komunikoval o změnách. Jeho přístup je velmi příjemný a své práci rozumí velmi dobře (máme srovnání s jinými architekty). Jsme velmi spokojeni a budeme s ním spolupracovat i nadále.

Dohodnutá cena
18 550 Kč
Skutečná cena

18 550 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 12.02.2016 uživatelem boooomka

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace