Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Částečná rekonstrukce bytu

Popis zadání

1) odstranění starých podlah, koberců, skříní, svítidel

2) štukování a výmalba stěn

3) natření radiátorů a dveří, montáž nových světel, položení nové plovoucí podlahy

4) dodatečně jsme se dohodli ještě na vybourání dveří do koupelny, příčky a částečnou dozdívku stěny pro nove dveře a kompletním úklidu po rekonstrukci

Byt má rozlohu 42m2, plovoucí podlaha cca 25 m2

Dodavatel (řemeslník)
Lemista s.r.o (Praha 1)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

V žádném případě nedoporučujeme navazovat s touto firmou jakoukoli spolupráci. Manželé Šoškolovi reprezentující tuto firmu jsou zloději!

Firma Lemista (manželé Šoškolovi) se nejprve chovala velmi vstřícně a rozumně, poslali rozpočet a začali hned pracovat. Nechali si zaplatit první zálohu 18 tis Kč a následně ještě jednu zálohu ve výši 11 tis Kč. Když jsme přijeli do bytu na kontrolu postupu prací, zjistili jsme, že vymalovali, aniž by udělali štukování, které bylo největší položkou v rozpočtu. Začali jsme se domáhat nápravy a nastaly problémy. Pan Martin Šoškola, se kterým jsem rekonstrukci domlouvala, odjel do zahraničí a komunikaci přehrál na svoji ženu Miroslavu Šoškolovou , se kterou byl dohodnutý pouze úklid, a již v této fázi nezvedala telefon. Když se nám podařilo se telefonicky spojit s panem Šoškolou, přiznal, že jejich zedník se nás snažil podvést a že sjedná nápravu, v té chvíli si řekl o další část platby – 8 300 Kč na dodatečně domluvené práce. To jsem mu také zaplatila a doufala, že vše dají do pořádku. Bohužel k nápravě nedošlo, ani s jedním z manželů se nešlo telefonicky spojit, pracovat přestali. Ještě asi 3 týdny jsme se snažili s nimi domluvit a pak jsme sehnali jinou firmu, která musela dělat část prací znovu z důvodu špatně odvedené práce firmou Lemista - plovoucí podlahu začali pokládat na nerovný povrch se zbytky lina a dozdívka byla také udělaná vadně – jiná šířka než zbytek zdi – jaksi zapomněli, že se na zeď budou ještě dávat dlaždičky, které by pak přesahovaly zbytek zdi.
Bohužel musím konstatovat, že manželé Šoškolovi jsou zloději a podvodníci. Celkem jsme jim zaplatili 37 300 Kč a práci odvedli za maximálně za 15 tis Kč a nekvalitně. Celková dohodnutá cena byla 43 tis Kč. V bytě jsme viděli pracovat pouze rodinné příslušníky, kteří evidentně nejsou způsobilí provádět tyto práce.

Lituji, že jsem se nejdřív nepodívala na tyto stránky, kde jsou již popsány podobné zkušenosti s touto firmou a dalšími subjekty, kde Šoškolovi vystupují. Dalším varovným signálem je fakt, že firma Lemista má v předmětu podnikání pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor nikoli stavební práce.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 17.07.2015 uživatelem EvaS

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace