Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce koupelny a kuchyně

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Popis prací: v bytě plánuji rekonstrukci koupelny a kuchyně, prosím o zaslání nabídek a kalkulací. V cenové nabídce by neměly chybět následující položky:
- demontáž zařizovacích předmětů a původního vybavení bytu - kuch. linka atd.
- vyklizení a vybourání původního vybavení koupelny a WC, odvoz a likvidace odpadů
- vyzdění nových příček a oprava a vyrovnání původních stěn (pravděpodobně) a podlahy
- zazdění dveří
- oprava starých omítek, nové omítky
- nové vnitřní rozvody elektroinstalace, vodoinstalace v jádře, připravení na zapojení plynové varné desky (příprava na novou kuchyňskou linku)
- nové silové rozvody v bytě, výměna vypínačů
- zednické zapravení rozvodů
- dodávka a pokládka obkladů a dlažby (priblizna cena za 1 m2)

Mám v plánu rozšířit koupelnu o prostor chodby, spojit ji s wc a propojit kuchyni s obývacím pokojem vybouráním stěny.

Termín rekonstrukce po dohodě s firmou.=== Nabídka
Dobrý den naše firma se zaměřuje na rekonstrukce starších bytů, ale vzhledem k popisu k danému bytu není možné stanovit konečnou ,cenu .Předpokládaná rekonstrukce se může pohybovat okolo 150tis kč ,Je lepší byt zaměřit a zpracovat přesnou kalkulaci

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Solidní
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

Firmu pana Tudžaroffa jsem vybrala na základě velmi kladných referencí zde na Nejremeslnici.cz, přestože zaslaná nabídka neobsahovala všechny poptávané položky, nicméně téměř vše podstatné. Vzhledem k časové prodlevě mezi mou poptávkou a realizací pak došlo k mírným změnám v původním plánu rekonstrukce, výsledná cena odpovídala relacím původní nabídky (práce za m2…), cena tedy byla dodržena. Firma práce zahájila v termínu a dokončila při horní hranici předpokládané doby. Některé záležitosti, jako například kontejner a odvoz vybouraného materiálu, firma odmítla zajistit a zajišťovala jsem extra. Naštěstí to není problém. Neočekávané zdržení nastalo v druhém týdnu rekonstrukce, kdy se řemeslníci několik dnů nedostavili a nedali mi o tom předem vědět. Komunikace byla celkově slabinou celé spolupráce, následně jsem většinu věcí řešila přímo s jednotlivými řemeslníky, kde byla situace výrazně lepší. Pánům také děkuji za odvedenou práci. Po dokončení prací jsem měla několik reklamací, které firma vyřešila v přijatelném termínu a většinou k použitelnosti. Během dvou let po rekonstrukci nedošlo v bytě k žádné havárii nebo výraznějším komplikacím (s výjimkou revize plynu, kde pracovníci plynáren naštěstí zvládli dát vše do pořádku). Celkově byl můj dojem po rekonstrukci více než rozpačitý, s odstupem dvou let a chladnou hlavou celou akci hodnotím spíš kladně se solidním výsledkem. Byt funguje a jsem bohatší o pár cenných zkušeností, díky kterým bych se většině nesnází dnes už vyhnula. Vzhledem k nadšeným referencím zde na stránkách považuji obtíže za výjimku potvrzující pravidlo.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 14.01.2015 uživatelem petrapacherova

planek_porekonstrukci
planek_soucasnost
wc
kuchyne
koupelna_1_
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace