Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Rekonstrukce 3+1

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Rekonstrukce 3+1 v panelovém domě.
1) rekonstrukce koupelny: sprchový kout, WC oddělené.
2) nové podlahy: předsíň a kuchyň vinylové, ostatní pokoje plovoucí.
3) výměna 5 dveří včetně zárubní, z toho 1 posuvné s pouzdrem asi do zdi.
4) stěrkování a štuk stěn

=== Nabídka
Dobrý den, odpovídám na Vaší poptávku rekonstrukce bytu a za účelem zjištění rozsahu požadovaných prací a jejich nacenění si dovoluji požádat Vás o schůzku v místě realizace. V případě Vašeho zájmu o schůzku mne prosím kontaktujte. Předem děkuji za odpověď. Choleva Pavel.

Dodavatel (řemeslník)
Pavel Choleva (Ostrava - Zábřeh) Premium
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Firmu pana Cholevy bych si příště nevybrala.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 12.02.2016 uživatelem Uživatel_117298

Komentář dodavatele
Dobrý den. Děkuji za referenci, ikdyž negativní. Tato reference je pro mne zkušenost a tudíž je také pro mne přínosem. Jelikož mlčení znamená souhlas, a já s výše uvedenou referencí nesouhlasím, nemlčím a píši pisateli svůj názor, pohled na věc. Nejprve by bylo vhodné, aby pisatel(ka), vystoupil(a) z anonymity a pod svou referenci se podepsal(a). To proto, že je pisatel zřejmě s něčím nespokojen a tato situace mi není známa a tudíž na ní nemohu reagovat. Veškeré práce, které se při rekonstrukci provádějí a jsou potřebné ke zhotovení díla, provádím celkem poctivě a důsledně, dle požadavků zadavatele dle platných norem a předpisů. Při každé zakázce je řádně veden stavební deník, který je vždy na stavbě uložen a zpřístupněn zadavateli, stavebnímu dozoru, ke kontrole, k provedení zápisu o kontrole a k zapsání případných dotazů, nejasností nebo zjištěných závad a zadavatel je vždy vyzýván a upozorňován, osobně i písemně ve vzájemně uzavřené smlouvě o dílo, o provádění kontrol na stavbě a o provádění zápisů do stavebního deníku. Případné požadavky a nedostatky jsou neprodleně řešeny v průběhu prováděných prací, vždy ke spokojenosti zákazníka. Po provedení díla a ukončení prací je vždy se zadavatelem provedeno písemné převzetí díla formou předávacího protokolu, ve kterém je vždy uveden stav díla k datu převzetí. Téměř vždy je dílo předáno se zápisem ,,bez závad," někdy se objeví požadavek zadavatele na opravu nedodělků, např. opravení pohledových částí, opravu malby apod. Jedná se o lehké závady, které jsou vždy odstraněny. Jelikož nikde, ani ve stavebním deníku, ani v předávacím protokolu nejsou uvedeny závady takového rozsahu, aby musela být napsána takto negativní reference, domnívám se, že tato je napsána účelově, abych byl poškozen já a má firma. Pokud se zákazník domnívá, že je dílo provedeno nekvalitně, nechť toto podloží důkazy, např. předávacím protokolem, posudkem autorizovaného soudního znalce ve stavebnictví apod. Pokud se zákazník domnívá, že má právo na reklamaci, nechť tuto uplatní, vždy požadavky zákazníků řeším. Jelikož se na mne nikdo s reklamací neobrátil, nepovažuji referenci za relevantní, napsal jí zakomplexovaný člověk, který zřejmě závidí úspěch druhého. Této osobě přeji, ať se jí v životě daří, aby při pohledu na zdařile zrekonstruovaný byt na mne vždy vzpomínala s láskou a úsměvem na rtech. Choleva Pavel, CHOLEVATOR.
Diskuze
Autor reference není neznámá osoba, ale zákaznice pana Cholevy. Její hodnocení, tj. její názor je stejně relevantní jako ostatní zde zveřejněná. Detaily zakázky neznáme a znát ani bohužel nebudeme. Na naší nabídku intervence autor reference nereflektoval a na svém tvrzení trvá.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace