Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Pokládka zámkové dlažby

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Já bych potřeboval udělat zámkovou dlažbu 6cm pro vjezd na můj pozemek. Rozměry jsou zhruba 5x3m. Chci se vás zeptat, jaká by byla cena? Pozemek je v obci Družec, okr. Kladno.

S pozdravem,
Robert Jamrich

=== Nabídka
dobrý den,reaguji na Vaši poptávku,orientační cena včetně materiálu a kompletních zemních prací včetně obrubníků - cca 1.100,-kč/m2 bez dph
v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat
s pozdravem Kloc Petr

Dodavatel (řemeslník)
rekonstrukce Petr Kloc (Červený újezd) Plus
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Jedna z nejhorších spoluprací, jakou jsem zažil. Podkládka zámkové dlažby sice proběhla v pořádku, ale domluvili jsme se ješte na úpravách pozemku a dopadlo to katastroficky. 4 měsíce se nic nedělo, vymlouvali se, že není odvoz, pak zase něco jiného, tak se se musel chopit toho já sám a odvoz domluvit. To by jste nevěřili, za 2 týdny hotovo. Nenechte se nalákat na dobrou cenu, problémy, prosení, kdy to už bude, vymlouvání, neodvedená práce (pokácení jenom 3 místo domluvených 4 stromů) na které jsme se domluvili fakt nestojí za to. Ve finále to budete muset všechno udělat vy. Všude zůstal bordel a neuklizeno. Foto to dokazuje.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 26.02.2016 uživatelem Uživatel_113581

25
2
3
4
7
18
Komentář dodavatele
dovoluji si reagovat na tuto referenci,zakázka byla na provedení vjezdu ze zámkové dlažby,který byl bez jakýchkoliv vad zhotoven dle požadavků,to,že se později dohodl pan Jamrich s člověkem kterého jsem tam měl na výkopové práce,aby mu zakázku dokončil (zbourání stodoly strojem,vyrovnání pozemku,nakládku nepořádku) a řešil to částečně se mnou,neznamená - že jsem zakázku nikterak nedokončil,strojníkovi řekl,že to celé zaplatí mne, což se nestalo!!! vyplatil mi pro něj pouze zálohu,(v době kdy tam byl strojník,jsem řešil zdravotní problémy a o pokračování zakázky jsem neměl žádné informace) - kontejnery si pan Jamrich platil sám a jiné firmě se kterou nemám nic společného, do dnešního dne mi pan Jamrich dluží cca 17.000,-kč za práci,kterou já jsem musel strojníkovi samozřejmě zaplatit!!Z důvodu jejich dohody o naložení sutí,nemohla být dlažba dokončena v termínu(rozjezdil by ji nakladač), vzhledem k tomu ,že dlažba byla pokládána na jedinou příjezdovou cestu na pozemek.Jakmile mi pan Jamrich zavolal,že je vše hotovo???? tenkrát to bylo hotovo - dnes již ne (což je velice zajímavé),dlažba byla položena do 3 dnů.Konkrétně strom který tam zůstal,tak byl řazen do rizikového kácení o čemž byl pan Jamrich z mé strany informován,že to provádět nebudu a musí si sehnat někoho jiného.Dřevo které je na fotce si měl ,dle mých informací odvézt nějaký místní člověk.Pan Jamrich je dle mého názoru, mínění a zkušenosti neseriózní člověk,který Vám naslibuje hory,doly,nic není problém a pak není schopen dostát svých závazků a zaplatit za práci která mu byla provedena.Apeluji na řemeslníky aby si dali na pana Roberta Jamricha velký pozor a vše si nechali zaplatit okamžitě!!!!!!!!!!!
Diskuze
No, není co k tomu dodat, je na vás, jestli si ověřite informace, třeba na obecním úřadě, s kterým tohle celou dobu řešeno. Peníze byli "strojníkovi" vyplaceny, můžu ukázat výpis z účtu, šlo to na účet pana Kloce, jestli mu jej on nepřeposlal, to už samozřejmě nemůžu vědět. Je to jenom na vás, milý uživatelé, jestli si pana Kloce vyberete nebo ne. Myslím si ale, že kdyby bylo všechno v pořádku, tak se zákazník nemá na co stěžovat. Nebo se pletu?
Tak z jakého důvodu si investor stěžuje po několika měsících od zhotovení,(respektive nezhotovení),dle jeho slov),jakmile dojde na placení,tak najednou začne být investor nespokojen?? pane Jamrich - původně jste byl spokojen a teď toto,já mám na celou věc svědky a poměrně dost,výpis z účtu mohu předložit také,že jste něco poslal to ano,ale jaksi jste pozapomněl ještě poslat 17.000,-kč navíc??? Tak se máte možnost vyjádřit i k tomu proč jste neodeslal onen doplatek.??? Nezlobte se,ale Vy nejste dobrý člověk a věřte,že boží mlýny melou,pomalu,ale jistě... .nemá smysl si tady s Vámi dopisovat,je to jako házet hrách na zeď.... Ano máte pravdu,je to na každém jedinci jaké verzi chce věřit,ale myslím,že ostatní reference na webu hovoří za vše.... P.K.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace