Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Instalater - vodovodní baterie,těsnění

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,protéká mi WC,kape kohoutek,potřebuji těsnění kolem vany obnovit.,atd.

=== Nabídka
Dobrý den,
nemůžu v žádné případě vytvořit cenovou nabídku, když závady nevidím, seriozní nabídka se dá udělat přímo na místě zakázky. Není možné stanovit cenu materiálu,pokud je armatura neopravitelná,musí se vyměnit,pokud je kloset zastaralý a díly na něj neexistují,je nutno ho vyměnit.Potom ceny jsou diametrálně odlišné. Pokud nechce zákazník vyměnit obtížně opravitelné zařízení, je oprava bez záruky. Pokud na zakázku pojedu a nedohodnu se se zákazníkem přímo na místě a neznám jeho reakci na řešení závad, raději takovouto zakázku odmítnu. Dám příklad: pokud mě oslovíte požadavkem zákazníka, že chce opravit, nebo vyměnit domácí vodárnu, musím znát typ současné vodárny a přibližný projev závady,potom navrhuji řešení. Servisní opravy se nedají seriozně nacenit a provádět bez předešlého např. telefonního kontaktu se zákazníkem. Potřebuji informace přímo z místa zakázky. Ale to jsem vám už před časem psal. Když nepožadujete provizi, proč nesdělíte kontakt na zákazníka??? Přezto za nabídky zakázek děkuji.
S přáním příjemného dne Jiří Doubrava.

Dodavatel (řemeslník)
Jiří Doubrava (40779 Mikulášovice)
Kvalita výsledku
Spokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Solidní
Celkové hodnocení

Nedostal jsem účty za nakoupené zboží!Celá práce se mi zdála silně předražená.Zavady ale zatím neshledány.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

7 500 Kč

Kategorie
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 15.07.2015 uživatelem Uživatel_114654

Komentář dodavatele
Zákazník sice účty za materiál poptával,ale funguje to jinak!Cena materiálu se promítne v celkové faktuře za provedené dílo.Nechápu proč zákazník krytizuje cenu díla v hodnocení,když ta byla stanovena dohodou a bez připomínek.Nákup materiálu je prováděn za velkoobchodní ceny a bezhotovostně!Zákazníkovi byl nabídnut materiál ve více cenových relacích-zvolil si!Cena díla byla navrhnuta dle obvyklých standardů v lokalitě kde bylo dílo provedeno.Ze srany zákazníka není fér na základě jasné osobní dohody z odstupem času kritizovat cenu díla. Děkuji Doubrava.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky MND
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace