Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Stavba kůlny s dřevníkem - okres Kladno - prioritou rychlost zhotovení

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

Předmět zakázky: Potřebuji zhotovit malou dřevěnou kůlnu o velikosti cca 2x2x2m s připojeným menším dřevníkem ve tvaru L.

Místo: obec Buštěhrad v okr. Kladno.

Termín: náhradní termín je v létě, ale pokud někdo dokáže stavbu zhotovit v období 18. 4. - 26. 4. 2015, má absolutní prioritu. Plánky dostačující na nákup materiálu mohu zaslat okamžitě.

Rozpočet: má představa je mezi 20-30.000 Kč dle provedení, ale bude záležet na nabídkách. Po předchozích zkušenostech předávám první zálohovou platbu nejdříve v moment složení materiálu a dále dle prostavěnosti. Lze dohodnout individuálně.

Průběh stavby: v zásadě si představuji komunikaci mailem/telefonem o detailech během dalších 2-3 týdnů a přípravu/stavbu kůlny v předstihu dle zadaných rozměrů. 18. 4. proběhne měření na místě a nejpozději do 26. 4. se ke kůlně dostaví dřevník.

detaily ke stavbě:

1) Celý komplex kůlny a dřevníku bude mít tvar neúplné "podkovy" a bude stát na připraveném podkladu z betonových dlaždic, malá část na štěrku.

2) Střecha bude plochá s mírným sklonem a pokrytá šedou lepenkou. Přesah viz. plánek.

3) Část dřevníku v plánech označená jako "B" bude přimknutá k plotu, ale je třeba počítat s tím, že podezdívka má stříšku s přesahem cca 3cm a že je to třeba při vyměřování zohlednit.

4) Aby mohl být dřevník přiražen k plotu, bude zčásti stát na pásu štěrku, který je mezi plotem a betonovou podlážkou. V plánech je šířka označena jako 20cm, ale jde o přibližný odhad, prosím zohlednit při měření, aby pak nenastaly problémy.

5) U kůlny bych radši dřevěnou podláhu, ale pokud by to bylo výrazně levnější, může být i bez.

6) Dveře bych radši dvoukřídlé, obávám se, že u takto relativně lehké stavby by jednokřídlé byly příliš těžké. Jednokřídlé ale mohou být také, pokud nebude problém. Důležité je, aby měly šířku alespoň 100cm (100-120cm je OK). Zámek bych raději na klíč, ne visací.

7) Výška má být od betonové přípravy maximálně 190cm! Určitě ne vyšší, nechci, aby kůlna vyčnívala přes plot.

8) V nákresech jsem řešil u dřevníků rozměry přední stěny, ale nepopsal jsem nikde rohovou část, kde se dřevníky spojují. Nedokážu to nakreslit tak, aby to bylo srozumitelné. Snad postačí říct, že obě části budou spojené, se společnou střechou.

9) V pláncích nikde nemám zakreslené výztuže zadních stěn dřevníků. Nemám moc představu, nechám si poradit.

10) Materiál – vysušené, naimpregnované dřevo ve světlé přírodní barvě (smrk či borovice? - povrch asi světlá lazura, nechám si poradit),

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Spokojenost
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Spokojenost
Celkové hodnocení

S jednáním i realizací zakázky jsem naprosto spokojen. Komunikace probíhala bez problémů, pan Konáš vždy přijel v předem dohodnutý čas, takže nedocházelo k žádným prodlevám nebo výpadkům. Práce byla hotová včas, dle dohodnutých parametrů, za dohodnutou cenu a v požadované kvalitě. Oceňuji hlavně schopnost provést zakázku během několika málo dní, které jsem měl k dispozici.

Pan Konáš mi také opravil pergolu, kterou mi předtím nepříliš kvalitně postavil jiný řemeslník.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 13.08.2015 uživatelem Uživatel_41023

5_-_drevnik_A_-_rozmery
4_-_kulna_rozmery
2_-_pudorys_rozmery_konstrukce
3_-_nakres_betonove_plochy
6_-_drevnik_B_-_rozmery
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky MND
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace