Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Oprava myčky nádobí

Popis zadání

Oprava myčky.

Pan opravář přijel, demontoval z myčky nějaký modul a odjel. Nesdělil ani cenu, ani termín dokončení opravy, ani nevypsal žádnou objednávku, nebo potvrzení, že si něco odvezl.

Dodavatel (řemeslník)
Michal Obereiter (Třebušín)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Když jsme se po nějakém čase snažili získat informace, kdy opravu doknčí, tak vytípával telefon, potom ho již nebral vůbec.

Když jsme zkoušeli volat z neznámého čísla, tak měl hromadu výmluv,proč nemohl zavolat dříve. Domluvili jsme se na dokončení opravy do konce pracovního týdne, tedy do pátku (v týdnu kdy probíhal rozhovor).

Následně poslal SMS, že to opravdu nestíhá, ale aby dodržel slovo a termín, přijede v pátek ve 23,30 hodin. Zřejmě ptrotože jsme tuto dobu odmítli, už je zase "nekontaktní". Možná se jedná o náhodu, ale ten člověk se chová jako naprostý blb a manipulátor.


záporné hodnocení nelze udělit a kladné není za co.

Cena
neuvedena
Kategorie
žádné
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 05.03.2015 uživatelem Uživatel_109404

Diskuze
Vážený pane

Děkuji za reakci

Děkuji za Vaše hodnocení

Když už hodnocení tak ale prosím pravdivé

Zavolal jste si mě na opravu myčky. Po příjezdu jste mi sdělil že jste myčku měl v servisu kde vám někdo něco vyměnil a myčka stále nefunguje. Bohužel Vám ten někdo ze servisu sdělil že ji musíte dovézt zpátky na reklamaci (což jste neučinil)..
Po mém příjezdu a po běžném shlédnutí a proměření jsem konstatoval že závada bude v řídící jednotce a že jsem schopen pokusit se o opravu. Při čemž jsem vám sdělil že se budu držet cenové hladiny kolem 500 Kč. Souhlasil jste.. Na otázku zda chcete potvrzení o tom že si řídící jednotku beru jste mi tvrdil že potvrzení nepotřebujete.. Omlouvám se moje chyba. Čas na opravu jednotky jsem vám sdělil týden.
Jelikož se jednalo o modul z vytopené myčky po povodních dělal co jsem mohl a modul se mi podařilo opravit.. Termín předání jsem stanovil na pátek, ale ve čtvrtek jsem věděl že musím na víkend odjet. Zasílal jsem vám sms že se zastavím v průběhu dalšího týdne po víkendu. Bohužel SMS bez reakce.
Reakce přišla až v pondělí asi od vašeho syna že na mě podáváte trestní oznámení za nesplění slovní dohody. Proběhlo pár SMS a telefonátů a já si uvědomil že vaše chování není zcela v pořádku. Nastoupil jsem do zaměstnání které je časově náročné a probíhá mimo náš kraj. Jelikož proběhla domluva s vašim synem že jednotku budu schopen namontovat do konce pracovního týdne tak můj jediný volný termín (pro vaše uspokojení) byl pátek 23:30. Bohužel ani vy a ani váš syn jste mi nebyl schopen odpovědět zda se mohu zastavit.. Několikrát jsem vašemu synovi sděloval že během zaměstnání nemohu používat mobilní telefon (pracoviště kde je to zakázané). Vaše číslo jsem si neuložil takže na neznámá čísla zpět nevolám (těchto hovorů bývá kolem 20 denně) a není v mých silách volat zpět..

Na email mi také nereagujete.

Takže abych to shrnul,. Jednotku se mi podařil opravit..
Bohužel jsem se zdržel o pár dnů s předáním a vy na mě vyrukoval s trestním oznámením atd... urychleně jsem závadu uvedl zpět do původního stavu. (nedokážu si představit že by vám za měsíc u té vaší vytopené myčky odešlo i něco jiného=sváděl byste to na mou opravu=výhružka dalšího trestního oznámení)
Dále vůbec nechápu proč když jste myčku dovezl opravenou z předchozího servisu a myčka stále nefungovala, tak proč jste ji neodvezl zpět na reklamaci opravy. Když jste za to zaplatil nemalý peníz. Nebo jim také vyhrožujete trestním oznámením?. Na místo toho prudíte mě, kde jsem se doslova sral s opravu a já debil si naúčtoval jen 200 kč za dopravu..

Opravdu Díky ale už nikdy

P.S kdybych byl opět v zaměstnání tak nezapomeňte podat trestní oznámení že vám nezvedám telefon..
Přeji pěkný den..
Ukázkový případ jednání manipulátora. Nikdy nepřizná svou chybu. Kritikou se cítí ukřivděný a osočuje druhé. Nemá cenu podrobně vyvracet Vaše domněnky. Fakte je ten, že:

1. To, zda byla myčka předtím v jiném servisu a zda jsem se rozhodl odstoupit od smlouvy, je čistě moje věc a moje rozhodnutí, do kterého Vám nic není. Byl jste pravdivě obeznámen se stavem věcí a bez výhrady jste přijal objednávku/uzavřel smlouvu.
2. když jste se po 3 týdnech neozval ani nám nebral telefon, neodpovídal na maily, poslal vám můj zmocněnec SMS, že je oprávněn na Vás podat TO pro podezření z podvodu
3. teprve potom jste se ozval (a cítil jste se ukřivděný) a slíbil náhradní termín splnění opravy. Tam kam jste nastoupil to musí být opravdu kruté, když Vám nedovolili 3 týdny si zavolat.
4. ten jste nedodržel a navrhl jste pod záminkou nejapné výmluvy termín sice ten stejný den, ale v noci ve 23,30 hodin. To nelze přeci považovat za seriozní a vážně myšlenou snahu splnit slib.
5. Od té doby, do dnešního dne jste se nijak nepokusil uvést věci do pořádku, ale jen pod dalšími záminkami odmítáte splnit smlouvu. Podle toho co tady čtu, zřejmě protože jste se urazil.
6. Víte všechno toto je naprosto zbytečné, kdybyste dal včas vědět co a jak, kdybyste přiznal chybu a snažil se ji opravit namísto osočování a trapného vymlouvání
7. Případní čtenáři budou jistě ve změti vašich manipulací ztraceni, proto připomínám jedno pravdivé: "...PO OVOCI POZNÁTE JE". Vaše ovoce, (tedy výsledek práce) hovoří zcela jasně a netřeba to více rozvádět.

Přeji Vám, ať se Vám ve vašem novém zaměstnání daří, a ať co nejdříve splníte svůj závazek.
Nezlobte se ale nepiště mi že je to čistě vaše věc a že mě to nemusí zajímat co bylo v jiném servisu, když jste od začátku potřeboval vědět co v jiném servisu někdo jiný mohl udělat špatně a nebo jestli je možný že vás tam někdo lidově ojebal a dal vám tam jiný díl..
To co se stalo před předtím, než jste přijal moji objednávku bylo pro Vás v době jejího uzavření zcela irelevantní, jinak byste přeci objednávku nepřijal. Není pravda? Navíc mi uniká souvislost s tím, proč jste stále v prodlení s plněním Vašeho závazku!

Právě Vaše neseriozní chování způsobilo, že jsem propadl panice a zoufalství, když jsem si uvědomil:
-že jste si odvezl drahý díl, a že o tom nemám žádný doklad
-že mám dnes již 4, týden stát myčku demontovanou z linky
-že neberete telefon ani nijak nereagujete
Namísto omluvy jste ukřivděný a děláte ze sebe chudáčka co pro dobrotu na žebrotu.

Na počátku byla vcelku banální chyba. Nebral jste 3 týdny telefon. To se ještě dá s pomocí nějaké hloupé výmluvy, např. že jste odjel do zahraničí a telefon zapomněl doma, nebo varianta č. 2, že mi nový zaměstnavatel 3 týdny po 24 hodin denně nedovolí se dotknout telefonu, společně za "posypání si hlavy popelem" omluvit.

Mohli jsme hrát tuto hru, že Vám to jako věřím, abyste se nemusel cítit příliš trapně, mohl jste přijet dokončit opravu, dát si třeba kafe, vzít peníze a mohli jsme dělat, že je vše v naprostém pořádku, což by až na určité zaváhání vlastně i bylo.

Vy jste se vašk rozhold místo této hry, na jejímž počátku je omluva, zaútočit a klást si nesmyslné podmínky pro dodání služby ve 23,30 hodin! A protože jsem tuto dobu (jak nepochopitelné, že?) odmítl, sám si podle Vás mohu za to, že jste se musel urazit a rozhodl se potrestat mě tím, že myčku neopravíte. A to pod nejapnou záminkou, abyste se vyhnul nepříjemnostem do budoucna.

Celé jste to překroutil, a to jen proto, abyste nemusel přiznat vlastní chybu a odpovědnost za tuto nanejvýš trapnou záležitost. Jste prachobyčejný a sebestředný manipulátor.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace