Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Instalatérské práce

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
1. Vyříznutí otvoru do kuchyňské linky pro dřez a baterii.
(za příplatek ještě jedno vyříznutí otvoru pro varnou desku)
2. Usazení, utěsnění a upevnění dřezu do linky vč. napojení baterie na odpad a přívod vody.

Dřez budu teprve kupovat, ale předpokládám, že materiál pro připojení bude u dřezu (sifon, těsnění atd...) jinak veškerý ostatní materiál nutno přivést.
Deska má hloubku 38mm.
Na fotce přikládám náhled kuchyňského bloku - prozatím nejsou montována dveře a horní skříňky, pouze stojí spodní část a nejsou v lince otvory.

Prosím o Vaše nabídky.
Děkuji

=== Nabídka
Dobrý den,
cena práce 250,Kč + doprava 200,-Kč, dohodou.

S pozdravem Vorlíček

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Solidní
Celkové hodnocení

Bohužel jsem se nechal ukvapit a zadal referenci chviličku potom, co byly práce provedeny. Referenci musím změnit, protože už mi došla trpělivost a těch věcí se kterými nejsem spokojen je opravdu dost.

Vypíši zde jednotlivě provedené práce a k nim poznámku (jedná se o věci zjištěné až po uplynutí nějakého času).

1. Vyříznutí otvoru pro dřez - naprosto špatně provedeno. Výřez byl proveden tak, že baterie byla přimontována na otvor v dřezu, který má šířku 1mm, takže se celé kývala a nedržela pevně. Na obrázku posílám typ dřezu o který jde.
Měl být vytvořen výřez tak, aby do linky zapadla pouze hluboká část dřezu a na baterii se měl vytvořit další malý výřez, aby byla zajištěna stabilita.
Neočákaval jsem, když jsem poptával instalatérské práce a zdůrazňoval umístění a uchycení dřezu, že toto bude takto provedeno.

Celé jsem si to musel opravit a koupit materiál v hodnotě několika set korun.

2. vyříznutí otvoru pro varnou desku - opět narposto špatně vyříznuto a odměřeno. Otvor byl zbytečně moc široký a deska v něm haprovala, nicméně to by ještě nebylo takové zlo.
Nejhorší co na tomto je, nastalo po příchodu dalšího řemeslníka (elektrikáře), který napojoval desku do el. sítě. Po uchycení a přišroubování desky bylo zjištěno, že je deska 1,7 cm od zdi a není možné tam dát vykrývací lištu - viz. foto. Ve předu je zbytečně mnoho místa - nechápu, lištu jsem tam panu Vorlíčkovi ještě úmyslně dával.

3. podložení dveří - pantů ložisky - první a poslední práce provedená dobře
4. vyříznutí otvoru do skříňky pro digestoř - opět špatně odměřeno. Otvor je udělán moc blízko ke zdi, po přiložení digestoře nelze prostrčit ventilaci skrz díry, není možné zapojení a o nechutném vyříznutí otvoru pro zásuvku raději mluvit ani nebudu - viz. foto
5. zkrácení vykrývací lišty - zkrácení lišty je v pořádku, nicméně se tam kvůli desce nevejde, takže vlastně úplně na prd.


Všechny úkony si musím opravovat a za drahé peníze si kupovat nářadí a materiál abych toto odstranil. Potom co přišel elektrikář a toto jsem zjistil u desky, bylo nutné napsat, protože to překročilo všechny meze.
Pan Vorlíček byl na pohled slušný a jednání s ním nebylo špatné, ale výsledek práce je naprosto otřesný a špatný. Mne stojí velice mnoho nervů, peněz a času.

Dohodnutá cena
700 Kč
Skutečná cena

1 000 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 20.02.2015 uživatelem Pavel Franc

kuchyn
DSC_0648
DSC_0649
unnamed
unnamed_1_
201305221521481214078098
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace