Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Oprava nivelační stěrky

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Oprava špatně provedené nivelace podlahy, 27 m2. Na staré parkety byla nalitá nivelační vrstva - povrch popraskal a zvlnil se, nivelace nebyla nalitá až ke okraji - vznikly na okrajíchy nerovnosti. Na srovnanou podlahu bude dále položena vinylová podlaha plovoucí, asi 4 mm tloušťka.

=== Nabídka
Dobrý den,
Velmi mě zaujala Vaše poptávka na podlahu. Ráda bych Vám nabídla služby mého muže, který se pokládkou podlah zabývá již 9 let. Jako reference uvádím např. prodejny Tchibo, hotel Clarion Praha, Unicredit Bank Praha, Vojenská policie Praha, Fan parfumerie, Škoda Mladá Boleslav. V současnosti se specializujeme na byty a rodinné domy a především na vinylové podlahy (viz naše reference). Se zalíváním parket máme dobré zkušenosti, je třeba použít stěrku s vlákny, popř.ještě armovací rohož. Podle Vašich informací si myslím, že byla použita právě špatná stěrka. Přikládám foto jak vypadají zalité parkety od nás.

Bydlíme na okraji Prahy, takže bych tuto zakázku ráda získala. Pro přesnou cenovou nabídku bych navrhovala osobní schůzku, abychom vše přesně změřili a posoudili podklad.

Budu velice ráda, pokud se na schůzce domluvíme, samozřejmě zaměření a nabídka jsou zdarma a nezávazné.

Kdybyste měli jakýkoli dotaz, jsem Vám plně k dispozici.

Přeji hezký den

Markéta Bucková

Dodavatel (řemeslník)
Markéta Bucková (Jirny, okr. Praha-východ) Plus
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Jsme zcela nespokojeni s realizací zakázky paní Buckové.

První chyby byla to, že jsme se s paní Buckovou domluvili, že nebude práh, tj. obě místnosti budou ve stejné rovině, toto nám paní Bucková potvrdila, že to bere jako samozřejmost a že firma, co to dělala předtím je absolutně neprofesionální.

Následně, když její zaměstnanec vyléval nivelační vrstvu, vůbec nevěděl, že tam práh nebude, a tedy ji nalil tak, že vytvořil podlahu tak, že to bez prahu nešlo. Poté co jsme mu sdělili, že jsme se s p. Buckovou domluvili, že tam práh nebude, tak mu následně potvrdila, to, na čem jsme se s ní domluvili a nivelační vrstvu musel předělávat, aby byla ve stejné rovině v obou místnostech.

V další fázi došlo k špatnému položení vinylové podlahy, tedy malé kousíčky odřezaných vinylových desek dali do krajů. Správně je třeba podlahu nařezat tak, aby na krajích zbyly větší kusy. Již předtím jsme dali svolení k nákupu dalších balení vinylových podlah, tak aby toto vyšlo.

Pod vinyl byla položena speciální podložka pod vinyl, který zaměstnanec p. Buckové položil tak, že vynechal v určitých částech místností 2 pruhy bez podložky pod vinyl, jeden v kuchyni a druhý v ložnici. Zřejmě aby ušetřili. Časem tam tedy vznikly prohlubně, které při chůzi jdou značně vnímat.

Paní Buckovou jsme tímto kontaktovali, aby provedli opravu. Tu provedli tím způsobem, že místo aby přidali na vynechaná místa pás podložky, tak podložku pod vinyl v ložnici pouze posunuli tak, že místo bez podložky pod vinyl v šířce přibližně 40 cm vzniklo na kraji místnosti u zdi, kde jsou navíc schody, takže vždy když člověk jde ke schodišti, aby vyšel nahoru, cítí tuto mezeru a vinyl tam také klape. V kuchyni tento problém již vyřešit nelze, jelikož tam je kuchyňská linka. Prošlapáním vinylové se tak vinylová podlaha nahýbá u pásu bez podložky pod vinyl a vznikla tam prohlubeň.

Paní Buckovou již několik měsíců kontaktujeme, aby provedla nápravu, nicméně stále se vymlouvá, buď že je nemocná, pak že má dovolenou, a nyní už nereaguje na SMS ani na telefony. Čekali jsme dost dlouhou dobu, že ji dáme šanci k nápravě, i přes tolik pochybení, které nám způsobily komplikace, jelikož jsme potřebovali do místností nastěhovat další nábytek a podlahu zalištovat. K zalištování stále ještě nedošlo, jelikož jsme věřili, že problém bude ze strany p. Buckové vyřešen.

Došla nám trpělivost a celou záležistost předáváme právníkovi.

Zde uvádím pro úplnost finální nacenění p. Buckové:

odstranění a likvidace špatné stěrky 3.000,-
penetrace podkladu, 27 m2 á 40,- 1.080,-
samonivelační stěrka s vlákny, 350 kg á 55,- 19.250,-
vylití samonivelační stěrkou, 27 m2 á 70,- 1.890,-
přebroušení stěrky, 27 m2 á 30,- 810,-,-
podložka pod vinylovou podlahu, 30 m2 (celá balení) á 150,- 4.500,-
pokládka vinylové podlahy, 27 m2 á 150,- 4.050,-
lepidlo na lišty 500,-
montáž obvodových lišt, 23 bm á 45,- 1.035,-

Cena celkem vč.DPH 36.115,-Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 20.07.2015 uživatelem teamrozkova

IMAG0014
IMAG0448
IMAG0449
IMAG0450
IMAG0458
IMAG0464_1_
Komentář dodavatele
Přiznávám, že tato zakázka byla od začátku nestandardní. Zákazník měl koupenu svojí podlahu z hobbymarketu, kdy jsem předpokládala, že problém s podlahou (vyšlapání) dříve nebo později dojde a i jsem na to upozorňovala.
Pravděpodobně byla také chyba, že jsem na celou zakázku neposlala manžela, ale kolegu.
Co se týká podložky, upozorňovala jsem zákazníka, že tato podložka je drahá a prodává se pouze na celá balení. Zákazník tvrdil, že u stěny to vadit nebude, pokud bude kousek chybět a nechtějí kupovat celé balení navíc v rámci ušetření. Také mu kolega říkal, že až se podlaha zalištuje, celá se zpevní.
Na telefony jsem reagovala, teď jsme byli 14 dní na dovolené a předala jsem kontakt kolegovi, aby vše napravil.
Nakonec jsem řekla, že podložku dodáme na vlastní náklady. Pokud se zákazníkovi kolega neozval, sjednám okamžitou nápravu.
Nicméně jsme se snažili podlahu po původním řemeslníkovi opravit co nejlépe to šlo, neboť byl tlak na cenu ze strany zákazníka.
Velmi mě mrzí, že je zákazník nespokojen a pokusíme se zakázku dotáhnout ke spokojenosti zákazníka.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace