Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Částečná rekonstrukce kuchyně

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Částečná rekonstrukce kuchyně a revize elektroinstalace
Jedná se o klasickou panelákovou kuchyň, kde je propojený obývací pokoj a kuchyň. Byt je po rekonstrukci, nicméně některé zásuvky napojené na světelný okruh snesou pouze malé zatížení. V samotné kuchyni jsou zásuvky pouze nepřístupné za linkou pro zapojené spotřebiče a nad linkou pro práci v kuchyni nejsou vyvedeny. Přáli bychom si proto instalaci 4-6 dvou-zásuvek na systém, který bude možno použít pro běžné kuchyňské spotřebiče (robot, mixér, kávovar, atd.).
Plánujeme rozšíření kuchyňské linky o elektrickou samostatnou troubu, jako pokračování dosavadní kuchyňské linky. Přáli bychom si proto zajištění dostatečného elektrického přívodu vhodného pro elektrickou troubu, zajištění korpusu pro troubu, zajištění vrchní desky, zasazení a zalícování s přesahem na poličkový systém šíře 10-15cm. Usazení je komplikováno, tím že konec linky nyní navazuje na cca 10cm sádrokartonové odhlučnění sousedního bytu, které bude nutno pro zachování nutné hloubky a připojení elektriky ve výši navazujicí linky přerušit a korpus zapustit. Nad touto částí plánujeme přidělaní 4-6 zásuvek
Částečně nad novou částí linky a dále jako pokračování od linky směrem k oknu plánujeme 230 cm dlouhé police, které budou ukotveny do sádrokartonu, z kratší strany je možnost ukotvení do panelu a na druhé straně případně do stávajících horních skříněk. Spodní polička bude sloužit pro drobné kuchyňské spotřebiče a plánujeme nad ní umístění 4-6 elektrických zásuvek. Horní police pak bude sloužit pro dózy s potravinami, tedy bez elektrických zásuvek. Šíře polic bude cca 20cm.
Po zakoupení nového plynového sporáku je příliš nízko stávající digestoř, kterou plánuje vyměnit za novou s tím že se odstraní stávající horní polička i s digestoří a nahradí komínovou digestoří šíře 70cm, to znamená podobné šíře jako je šíře horní police, kde je digestoř nyní umístěna. Potřebujeme tedy pomoci s výběrem digestoře (posouzení vhodnosti námi zvoleného přístroje) a jeho následnou montáž.
Souhrně
- Revize elektriky, se zajištěním nových zásuvek a příprava na připojení elektrické samostatné trouby
- Montáž elektrické trouby do nového korpusu s vrchní deskou.
- Výroba a montáž 2 polic
- Výměna digestoře


=== Nabídka
Dobrý večer,
podle toho co píšete, by se daly přívody pro zásuvky natáhnout z nepoužívaných schovaných zásuvek a tím ušetřit peníze a také hromada času a práce. Ale těžko takhle říci. Bylo by dobré se sejít na místě a vše osobně probrat a zvážit. Vždy se snažím najít nejjednodušší cestu jak realizaci provést a tím ušetřit peníze Vám a mě drahocenný čas. Jelikož jsem i revizní technik, tak revizi pro mnou provedenou instalaci považujte za samozřejmost. Pokud by jste chtěli revizi celého bytu tak se můžeme samozřejmě domluvit. Jsem na tomto serveru nový a proto zde nemám žádné hodnocení a recenze. Mám dlouholetou zkušenost s těmito realizacemi a také pro větší firmy které bohužel na tomto serveru nefigurují.

S pozdravem

Michal Vlček

Dodavatel (řemeslník)
Michal Vlček (Praha)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Nelze než poděkovat autorům tohoto webu, protože jejich prostřednictvím se nám podařilo již podruhé vybrat firmu která zasluhuje absolutorium a proto i hodnocení se opakuje a je jen doplněno.

Tuto firmu lze jen doporučit. Velmi vstřícné jednání, informovanost a s tím související znalost, slušnost a vstřícnost je samozřejmou součástí jejich jednání.

Během informativní návštěvy jsem hledali kabel od trouby, který byl někde záhadně ukryt za linkou. Pomohli mi udělat asi 2- hodinovou rozborku celé kuchyně, při které odhalili několik problémů, které rovnou vyřešili a které nebyli součástí zakázky.

Co velice oceňuji je jejich stavovská čest, dělat co umím především dobře, protože jsem hrdý na to, že to umím a baví mne to.

Zpracování je velmi dobré a zcela profesionálně provedené pokud mohu posoudit.

Vzhledem k tomu, že jsme před elektroinstalací museli ještě řešit truhláře, čas mezi zadáním a realizací se protáhl a nebyl jsem to já, který se velice slušnou a vstřícnou formou dotazoval na možnost zakázku uskutečnit a uskutečnil ji v nejbližším možném čase o víkendu.

S touto firmou prostě neuděláte chybu

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 14.03.2015 uživatelem avicha

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace