Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Zateplení podkroví, omítky, sádrokartony

Popis zadání

Předmětem zakázky bylo zhotovení omítek, zateplení podkroví a sádrokartonové podhledy v podkroví.

Dodavatel (řemeslník)
rekonstrukce Petr Kloc (Červený újezd) Plus
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Absolutně nejhorší firma za celou dobu stavby. Práci nedodělali, spoustu oprav také ne, telefony skoro neberou, termíny a dohody jim nic neříkají. V hospodě platili věcmi ze stavby, ztratilo se toho opravdu hodně. Další věci na zničili (okna, dveře...). Dokonce používali stavební deník místo toaletního papíru!!! Nechali velký nepořádek. Zaměstnanci se velmi střídali, nevypadali vždy střízlivě. NEDOPORUČUJI!!!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 17.06.2010 uživatelem Uživatel_2386

P1010004
P1010019
P1010005
P1010006
P1010007
P1010008
P1010010
P1010013
P1010014
P1010015
P1010016
Komentář dodavatele
děkuji pánovi za velice příjemnou referenci,věc se má trochu jinak,naše spolupráce byla dlouhodobějšího charakteru cca 5 měsíců,za celou dobu probíhajících prací si nepamatuji na sebemenší problém v kvalitě práce,ani s pracovníky kteří na stavbě pracovali,veškerá komunikace ohledně stavby a prováděných prací byla tak jak má až do doby kdy se pan investor rozhodl,že nám za práci nechce z nějakého důvodu zaplatit,v tom momentě někteří pracovníci odešli a musel jsem je vyměnit za jiné,načež se mu zdálo že se to střídalo,práce jsem dokončil já osobně,ale peněz za odvedenou práci jsem se ani přesto nedočkal,pouze jakési zálohy,a proto jsem se rozhodl s panem Schwartzlem ukončit spolupráci,fotky které sem byly vloženy pochází z průběhu prací,před odstraněním nedodělků,nechám každého ať si udělá o problému vlastní obrázek.Za mojí práci hovoří úspěchy a spoustu platících spokojených zákazníků. Kloc
Diskuze
to je dobre levne a nekvalitne.proto jsme drazssi a ted nemame praci ale po techto firmach prace bude.dekujeme.A vas lituji
Nevím co si zde pán autor vymýšlí. Mě tato firma rekonstruovala dům, a nemůžu si na ně stěžovat. Jednali se mnou slušně, brali na ohledy na má přání, a dohody, které jsme spolu měli dodrželi. Byla jsem s nimi velice spokojena. Pokud budu ještě někdy něco potřebovat obrátím se opět na ně. A mohla bych i říct, že s klidem mohu tuto firmu doporučit.
Pokud máte vlastní dobrou zkušenost, můžete napsat vlastní referenci. Ale tvrdit, že si pán výmýšlí asi není úplně dobrý nápad, pokud jste u toho nebyl / nebyla. Ne každá zakázka musí být stejná.

Firma samotná, pokud má jiný názor, se k tomu může vyjádřit přímo.
Dobře asi jsem to napsala jinak než jsem chtěla...omlouvám se...jen jsem chctěla zareagovat protože mě tato recenze překvapila.
I já mám s toutou firmou dobré zkušenosti. Práci kterou jsem chtěla vykonali dobře tak jak sem chtěla a potřebovala. Takže naprosto souhlasím s Kikinka25. Žádné problémy jsem s nimi neměla. Byla jsem spokojená.
Děkujeme za komentář. Každopádně stejně jako předchozím případě pokud máte VLASTNÍ zkušenost s touto firmou jako zákazník, napište prosím svou referenci. (odkaz na profilu firmy http://www.nejremeslnici.cz/remeslnik/2387) To se počítá.

Tyto komentáře jsou jen doplňkové a na číselných hodnocení firmy se nepromítnou. Díky.
Také nepíšu, že si někdo vymýšlí (a musím říct, že při jakékoliv pozitivní referenci na tuto firmu mě to napadlo, navíc čtvrt roku nic a najednou 2 nové komentáře - trochu podezřelé, že?:)) - s tím opatrně. Vše mohu doložit. Navíc, jak si mohu vymýšlet - viděli jste ty fotky? To jsme si pak dům rozbili? Opravdu byste byli takto spokojení? Pak nemám slov já... Jak říkám, zaměstnanci se střídali, třeba jste měli více štěstí, ale my neudělali pozitivní zkušenost ani s majitelem - k celé věci se jaksi neuměl nijak postavit.
Ony firmy najímají různé externí "řemeslníky" a pak se může stát, že někdo je spokojen a jiný dostane horší partičku, která to pak takto vymamlasí.
Tak po několika letech koukám, jaký krásný komentář si pan Kloc přidal. K tomu toto:
1) Reklamace v průběhu spoleupráce byly neustále (viz stavební deník, stavební dozor, svědci). Pokud pan Kloc tvrdí opak, lže.
2) Nedodělky odstraněny nebyly - resp. byly, ale jinou firmou. Pan Kloc přišel na opravy pouze jednou (po několika týdnech nezvedání telefonů), ale to se týkalo sádrokartonů, nikoliv omítek. Opět vše doložitelné. Pokud pan Kloc tvrdí opak, lže.
3) Peníze - hradili jsme dohodnuté zálohy, dokonce několik nad rámec dohody. Materiál jsme si kupovali sami. Bohužel se ukázalo, že pan Kloc je ve finanční tísni, takže přes naše zálohy, které použil pravděpodobně jinde, nebyl schopen platit své lidi - možná proto u nás byla ta individua, co u nás byla. Vše máme písemně. Nakonec jsme si ponechali zádržné ve výši 3000Kč (opravdu směšné v poměru k ceně zakázky), neboť nedošlo k odstranění nedodělků - zbytek z nás pan Kloc vymámil. Pokud pan Kloc tvrdí opak, lže.

Takže pane Kloci, třeba jste se poučil, třeba máte lepší lidi (viz lepší reference), ale laskavě bez důkazů nepište pomluvy - my máme na vše svědky, papíry, stavební deník, stavební dozor. Bohužel se již stalo, ale bylo by fajn se k tomu postavit čelem.

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace