Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Zednické práce

Popis zadání

Štukování, drobné zednické úpravy - zazdění okénka do světlíku, podezdívka vany, sádrokartonový podhled v koupelně, zajištění instalatéra.
Požadavek byl, aby práce byla rovná, čistá, dle možností nízkorozpočtová a zejména, aby probíhala na základě smysluplného dialogu.
Cílem byla rekonstrukce malého bytu 1+1, nové štuky, srovnání zdí v koupelně

Dodavatel (řemeslník)
sadroši (Praha)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Byla jsem velmi nespokojena s finálním výsledkem i průběhem prací. Štuky absolutně nesplnily účel, nebyly rovné, průchod, který byl avizován, že bude bez obložek, byl zhotoven absolutně nezvládnutě - z jeho hran koukala perlinka a hrany nebyly rovné. Koupelnovou vanu mi pan řemeslník zazdil obráceně, než jsem chtěla, nenainstaloval dvířka pod vanou, ačkoliv jsem je sama zajistila, jím doporučený instalatér nezvládl udělat řádně přívod vody v koupelně - k vanové baterii aktuálně nelze připojit sprcha, protože je vodoinstalace příliš zapuštěná ve zdi, příliš nízko nad vanou a zcela nelogicky a neprakticky je voda vyvedena v hlavové části vany - při dopouštění vody je to velmi nepříjemné. Jednání s tímto pánem byla však absolutní katastrofou, byl arogantní, troufalý a slovně agresivní i při řešení běžných organizačních záležitostí. Při žádosti, aby před předáním poslední (třetí) části celkové ceny opravil odůvodněné reklamace, řekl, že buď mu "dám prachy" rovnou, nebo že nechá práci rozdělanou a odejde (nebyla doobložená koupelna a chodba). Takto mi vyhrožoval po telefonu a na můj návrh o osobním setkání, mi zavěsil telefon. Když jsem o půl hodiny později přijela do svého bytu, pan Seidel už byl pryč i s obkladačem, který měl svou práci ten den dodělat. Telefony pan Seidel od té doby již nezvedá. Ačkoliv jsem vždy hradila faktury hotově, řekl obkladači, že mu dlužím peníze a práci ode mně nedostane zaplacenou (tuto informaci mám díky mému telefonickému dotazu, proč odjel od rozdělané práce). Pan Seidel tedy nezaplatil a neříkal pravdu ani člověku, který pracoval pro něj a tím by jej připravil o výdělek.
Když si situaci promítám zpětně, příště bych tohoto pána poslala "k šípku", již ve chvíli, kdy na první schůzce žádá "prachy, aspoň 20 tisíc, protože já vás sponzorovat nebudu", dosud nepřednesl ani cenovou nabídku a chová se arogantně. S jinými řemeslníky, ať to byli podlaháři či elektrikáři jsem byla velmi spokojena, tudíž i při snaze o přiměřenou míru sebekritiky, nevnímám problém v tom, že bych se nedokázala o tom, co potřebuji, domluvit nebo, že by se mnou byla komunikace nějak zásadně komplikovaná.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

53 000 Kč

Související témata:
hlasy
+6
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 03.09.2011 uživatelem Mirka Benesova

Diskuze
Dobrý den, kdyby potřebovala pí. Benešová cokoliv opravit nebo dodělat může nás kontaktovat
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace