Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce umakartového jádra

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
jedná se o panelový dům z roku 1967, Praha 4, Pujmanova ulice, 4. patro s výtahem. Byt je určen momentálně k pronájmu, užívání v horizontu 10 let. Prosím tedy o levnější varianty rekonstrukce.

=== Nabídka

Dobrý den,

měl bych zájem o Vámi nabízenou zakázku, na tyto práce se specializujeme, takže by se s pracemi hnulo ,nejsme předražení, protože nejsme firma a nemusíme platit ředitele, cenovou kalkulaci bych popřípadě zaslal po shlédnutí bytu, nástup na realizaci prací by mohl být hned po schválení rozpočtu.

S pozdravem Olšavský

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Solidní
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pan Olšavský mi do dnešního dne (9.2.2015) nepředal příjmový doklad v částce 40 tisíc Kč ze dne 7.11.2014 (předání peněz přítomen svědek), pravděpodobně snaha o daňový únik, bylo mi velmi divné, že v jeho případě není běžné posílat platby na běžný účet.
Do dnešního dne jsem neobdržela ani přehledný soupis víceprací ( jediný,který mám k dispozici je naprosto nepřehledný, nikdy mi nebylo vysvětleno, jak se původní částka 108.148,00 Kč zvedla na částku 131.948,00 Kč). Při průběžném možném nezaplacení mi bylo sděleno, že se v práci nebude pokračovat a práce zůstane nedodělána.
Nevlastním ani revizi elektro, mám svědka na reakci pana Olšavského, kdy tato je v ceně (myslím, že částka 32.000 bez DPH je relevantní).

Do dnešního dne jsem též neobdržela doklad na mnou zakoupenou dlažbu ,za přebytečné obklady , které měl pan Olšavský vrátit jsem měla obdržet částku cca 2.500 Kč jak bylo dohodnuto, protože se jednalo o uzavřené krabice zakoupeného zboží, které lze vrátit dodavateli.Tuto částku si nechal pro svoji osobní potřebu.

V době rekonstrukce mého bytu jsem bohužel byla svědkem informace, kdy pan Olšavský spolupracovníkům sděloval, že právě získal zakázku za několik milionů Kč, můj byt se mu tedy už "nehodil do krámu".
práce byla narychlo předána dne 7.11. v naprosto nekvalitním provedení, bohužel do dnešního dne došlo již k několika oprávněným reklamacím, dokonce i k vytopení spodní bytové jednotky.V takto krátké době po předání díla mi to připadá poměrně nestandartní. Odstranéní závad v bytě souseda není odnes dořešeno, pronájem takto nekvalitně zrekonstuhovaného bytu též není jednoduchý.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+6
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 09.02.2015 uživatelem Uživatel_97561

Zikmundova_protekajici_wc
20141107_150533
20141107_150621
20141107_150631
Komentář dodavatele
Dobrý den Vážení budoucí zákazníci,

to, co napsala "paní" Zikmundová je holá lež.
příjmový doklad jsem jí nechával u nájemnice, dle předchozí domluvy s "paní" Zikmundovou, ale nejspíš si to také nepamatuje, protože byla téměř vždy opilá jako..... A to je vlastně celý problém. Veškeré vícepráce byly vždy předem konzultovány a odsouhlaseny. Seznam víceprací byl předaný a podepsaný "paní" Zikmundové. Revize elektro dělá odborný technik s kulatým razítkem a o revizi v cenové kalkulaci nepadlo ani písmeno, standartní elektroinstalace včetně kompletací zásuvek a vypínačů v bytě 3+1 činí 45 000Kč! My jsme dali ještě velkou slevu, protože "paní" Zikmundová měla omezený rozpočet na rekonstrukci-za dobrotu na žebrotu. Také jsem třikrát vysvětloval "paní" Zikmundové, že peníze za vrácený obklad se použily na nákup, dopravu a montáž šoupacích dveří, které si "paní" Zikmundová vymyslela při předání díla, také jsme jí vyhověli. K tomu takzvanému vytopení- můj instalatér jel hned druhý den na místo, aby věc prověřil a zjistil, že je vyměněné wc, které je jen tak položené na dlažbě, nepřivrtané a ani nebyl odborně dopojený odpad a stále teklo, vyřešené to bylo tím zbůsobem, že se na zem hodil ručník viz foto. Z dobré vůle a na požádání nájemnice můj instalatér nové wc odborně nainstaloval-za dobrotu na žebrotu. Při předání díla byl přítomen odborník ze strany objednatele, který říkal, cituji..,že takhle kvalitní práci dlouho neviděl(viz foto, snad si uděláte sami obrázek o kvalitě) a na základě toho a dvouhodinové prohlídky "paní" Zikmundová podepsala předávací protokol o předání a převzetí díla, že je vše v pořádku, nejspíš si ale vůbec nic nepamatuje- nedokážete si představit v jakém stavu přijela autem na předání- motala se, pletl se jí jazyk a nebylo jí téměř nic rozumět, povídala absolutní nesmysly, musela se dokonce několikrát opřít a chytit zdi, aby nespadla atd. Myslím si, že se "paní" Zikmundová jen mstí, že jsem jí odmítl provést další práce , které chtěla a které nebyly v cenové kalkulaci a řekl jsem jí do očí, co si o ní myslím a že má veliký problém s alkoholem nebo si jen vůbec nepamatuje průběh realizace rekonstrukce a její předání. Doufám, že pro takovou zákaznici už nikdy nic dělat nebudeme!!! Dále k tomu nemám co říci, jen přeji "paní" Zikmundové, aby našla sílu a vyhledala odbornou pomoc.

S pozdravem
Olšavský
Diskuze
koupelna na pohled pěkně udělaná
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace