Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Návrh interiéru - obývací pokoj

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Poptávám návrh obývacího pokoje v bytě 3+1 v Praze. Obývací pokoj je spojený s kuchyní, která je však již nově zařízena. Současnou podobu kuchyně posílám v příloze. Jednalo by se tedy pouze o návrh části obývacího pokoje - rozmístění nábytku, barevný design + další nápady architekta. Cenově bychom se rádi vešli do 5000 Kč.
Přikládám také plán bytu s rozměry. Jedná se však o původní podobu bytu. Nyní je obývací pokoj spojen s kuchyní (oddělen je pouze metrovou zdí, která je vidět na fotce - vedle ledničky) a dveře do kuchyně jsou zazděny. Podlaha je původní a bude se měnit. (Kuchyň a obývací pokoj jsou místnosti úplně vpravo na plánku)

Předem děkuji za nabídky.

=== Nabídka
Dobrý den,

Moc ráda Vám navrhnu interiér novou dispozici a interiér Vašeho domova.

Orientačně dispoziční řešení interiéru, 3D perspektivní pohledy, doporučené materiály, nábytek a osvětlení, stojí cca od 5 000,-Kč/místnost.

Předběžný průběh spolupráce:

První nákresy dispozičního řešení prostorů, bych Vám dodala cca do 2 týdnů po zaplacení zálohy.
Byl by to ideový koncept řešení samotné dispozice v několika variantách. Návrh v rozsahu: půdorys, perspektivní pohledy na stěny v elektronické podobě. Po domluvě, proběhne konzultace za účelem projednání připomínek z Vaší strany a výběru nejvhodnější varianty návrhu.

Další schůzka proběhne podle domluvy, cca do 2 týdnů – dopracování návrhu (na podkladě vybrané a zkonzultované varianty). Návrh v rozsahu: půdorys, vizualizace 3D, doporučené materiály a barvy.

K finální verzi návrhů přeposílám seznam doporučených zařizovacích předmětů – hotový solitéry. V návrzích nábytek na míru má podobu vizuální a materiálovou a technické výkresy na výrobu.

Na reference se můžete podívat na moje web stránky.

Nevím, jestli má nabídka bude nejlevnější, ale mohu zaručit bezproblémovou komunikaci, kvalitní práci a nápaditý design.

V případě dotazů a cokoliv Vás napadne, neváhejte mně kontaktovat a těším se na spolupráci.

Hezký den.
Vaida Kraus

Dodavatel (řemeslník)
vaidaDESIGN (Praha 3-Vinohrady)
Kvalita výsledku
Spokojenost
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Spolupráce s paní Vaidou Kraus splnila naše očekávání. Vždy nám vyšla vstříc, respektovala naše požadavky a ochotně je zapracovala do návrhu. Zároveň přicházela i se svými nápady. Komunikace a celkový přístup ke klientovi hodnotím velmi kladně. Opravu se nám s ní dobře spolupracovalo. Vřele doporučuji.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

5 000 Kč

Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 18.03.2015 uživatelem Uživatel_95897
Byt_plan.docx    
Byt_plan.docx    

DOMA001
DOMA001
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace