Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce jádra v panelovém domě

Popis zadání

Rekonstrukce bytového jádra v panelovém domě do 100 000kč.Datum prací 2 a 3 týden v srpnu.Vybourat staré umakartové jádro a wc a postavit komplet novou koupelnu a wc.Očekávala jsem kvalitní práci a rozumné jednání.

Dodavatel (řemeslník)
UNIT-REALITY, s.r.o. (Unhošť, okr. Kladno)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Spolupráce s touto firmou katastrofa.V den zahájení mi majitel privezl dělníka jen s rozbruskou.Tak jsem mu zapůjčila kladivo šroubováky a kdyby jsem tu měla štafle zapujčím i je.Tak voláme aby nám je sem dodali a ono nic, zapujčila jsem tedy asponˇ židli.Jádro zbouráno jen z části a v 17hodin odchod domu.Druhý den začalo moje trápení nanovo, tentokrát mi díky rozbrusce a vypálení zásuvky odešla elektrika v polovině bytu a tím pádem ukončení prací a čekání na majitele firmi a elektrikáře.Když už jsem čekání vzdávala tak mi přišel jen elektrikář a stejně si nevěděl s problémem rady.Asponˇmi zprovoznil pulku zásuvek tak jsem nemusela vyhodit obsah mrazáku v ceně 5000kč.Rozebírání jádra trvalo 4 dny.A to jsem si řikala že toho bylo dost a už vše pujde jak má.Už je druhý týden prací a co je hotovo ?Skoro nic,jen hrubá stavba a nyní se mi dělá nová elektrika.STALE NA NECO CˇEKA´M ,když ne na dělníky tak na materiál a nebo obráceně.KATASTROFA!Po napsání tohoto hodnocení mi P. Malček volal že si zítra dojede pro svoje věci a naši spolupráci skončil.Tak nás nechal bez dodělané práce a já s dětmi zustala na stavbě.fotek mám spoustu jen nevím kterou Vám mám vybrat.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+8
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 17.08.2011 uživatelem Uživatel_11245

Diskuze
Přeji vám hodně úspěchů v dokončení a pevné nervy. Je to zlý, když firma něco rozdrbe a pak práci nedodělá a nechá Vás ve stavu v jakém Vás nechala.
Máte s tím "mistrem p.Malčekem" nějakou smlouvu, podle níž byste po něm mohla chtít nějaké penále ? Předpokládám, že ne.... škoda
Díky za přáníčko,už se vesele pokračuje dál díky spoluprácí jinnejch bezva dělníků kterým jde práce od ruky a hlavně na nic stále nečekám.Smlouvu s "mistrem p. Malčekem" mám ale o penále tam bohužel není jediné slovo.Budu ráda že mi snad vrátí asponˇ část peněz co jsem mu dala na materiál a za práce. Celkem 30 000kč.Jsem mamča na mateřský a na tuto rekonstrukci mi padlo celé stavební spoření ,tak snad bude tak čestnej a udělá co se patří.Díky za ohlas,a všem slušnejm lidem bezva den.
Já doufám, že p.Malček vše srovná a že se raději dá na jiné povolání, kde nadělá méně škody. Třeba zametač.
To už je jeho věc,ale pokut bude takto pokračovat tak si nad sebou podepsal ortel,nikdo ho nezaměstná tady ani nikde jinde na internetu.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace