Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Malování celého bytu o velikosti cca 100m2.

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Byt je zařízený, proto bych potřebovala realizovat malování ve dvou fázích, aby vždy bylo kam vystěhovat nábytek - tedy nejdřív půl bytu a po dodělání a přesunutí zařízení do hotové části bytu pokračovat tou druhou půlkou. Realizace - nejr. v průběhu září, spíše ve 2.polovině, neboť předtím ještě potřebuji vyměnit podlahu v jedné z místností a malovat bych chtěla, až toto bude hotovo, aby se pak na novou malbu již neprášilo. Byt má rozlohu 100m2, 4 pkoje, předsíň, kuchyň, koupelna, WC, výška místností cca 2,65m. S materilálem si nechám poradit, ale nechci žádný zbytečně drahý. Ráda bych pastelové barvy. Na stropě obýváku a kuchyni je prasklina (stvabaři nenechali stavbu "přemrznout" a dům po dokončení stále pracoval). Tu bych chtěla vyspravit - myslím, že se na to používá nějaký silikonový tmel, ale nejsem si jistá. Hlavně, aby se to zakrylo a už to dál nepraskalo. Mám poměrně dost nábytku včetně klavíru, nepodaří se tedy určitě vyklidit pokoje úplně, nějaký nábytek určitě zůstane na prostředku, tak aby se s tím počítalo. Prosím o cenovou nabídku (alespoň velmi orientační) a případně prosím i o prohlédnutí bytu, abychom mohli udělat konkrétní dohodu.

=== Nabídka
Dobrý den.
reaguji na Vaši poptávku malířských prací v prostorách Vašeho bytu.
Dovoluji si Vám nabídnout kompletní malířské a lakýrnické práce včetně úklidu s dlouholetou praxí a zkušeností v oboru.
Orientační cena za malbu v bílém provedení od 25 Kč/m2 včetně materiálu Primalex Plus, malba tónovaná od 35 Kč/m2 dle sytosti odstínu a výběru materiálu, lakýrnické práce od 350 Kč/m2.
V případě, že Vás moje nabídka osloví, velmi rád se dostavím k osobnímu jednání na kterém Vám sestavím konečnou cenovou kalkulaci a navrhnu Vám možný termín realizace.
Budu se těšit na případnou spolupráci s Vámi.
Hezký den.
Kobl Petr - Malířské a lakýrnické práce

Dodavatel (řemeslník)
Kobl Petr (Praha) Plus
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Pan Kobl je spolehlivý, šikovný, jsem velmi spokojená. Na všem jsme se domluvili, realizace proběhla bez problémů, mohu doporučit.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 03.10.2014 uživatelem Marcela Kacafírková

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace