Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Veškeré řemeslné práce a opravy - RD

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
opravy a údržba na RD+zahrada

=== Nabídka
Dobrý den ,
dostal jsem vaší poptávku na řemeslnické práce a údržbu zahrady .Mohu vám nabídnout své služby hodinového manžela . Při delší spolupráci 200,-kč/h . Pokud máte zájem o mé služby určitě mě kontaktujte a domluvíme se na termínech realizace.

Pěkný den
Zouhar Roman

Dodavatel (řemeslník)
Roman Zouhar (Praha )
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Solidní
Celkové hodnocení

Potřebovala jsem zavěsit plachtu na pergolu a přesadit stromek.
Přestože jsme si půl hodiny vysvětlovali jak přesně požaduji zavěsit plachtu a před tím jsem to ještě panu Zouharovi psala do e-mailu, pan Zouhar mému požadavku nevyhověl. Plachtu připevnil na pevno vruty (chtěla jsem na háčky-přenosnou) a dokonce jí ani nevypnul. Po telefonickém hovoru mně přislíbil, že přijede svoje dílo 4. 8. 2014 opravit dle mého původního požadavku. Spěchala jsem ze zaměstnání, abych se s panem Zouharem sešla. Nepřijel, neomluvil se a nebral telefon. Od té doby nezareagoval na cca mých 8 volání.
Při přesazování stromku zasypal gaiger na odvod dešťové vody ze zahrady, který je v blízkosti stromku.
Pana Zouhara bych nedoporučila.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 12.08.2014 uživatelem Uživatel_88429

Komentář dodavatele
Dobrý den ,
omlouvám se za způsobené komplikace . Z naší komunikace vyplynulo, abych si s tím nějak poradil .Také jsem říkal že by bylo nejlepší to montovat na pevno . Kdyby jste byla při montáži jak jsme se původně domlouvali nemuselo k tomuto omylu dojít. Nepřijel jsem jen z toho důvodu že jste se mnou jednala jako s tupcem . Neměl jsem zapotřebí zakusit znovu jednání tohoto typu . Co se týče gaigru , to máte namysli ten metrový kus okapu který ležel u plotu ??? Ano posunul jsem jej a zapravil mulčovací kůrou protože mi přišel zbytečný. Než přijela vaše dcera která mi zaplatila , zametl jsem vám parkovací stání a celý chodníček až k domu a ještě vyplel zámkovku . Také jsem vše s vaší dcerou vše prošel jí přišlo vše v pořádku .
Pěkný den
Zouhar Roman
Diskuze
Vážený pane Zouhare,

nejsem si vědoma toho, že bych s Vámi jednala, jak vy uvádíte, jako s tupcem. Podíváte-li se zpět na naši e-mail korespondenci, zjistíte jak jsem zavěšení plachty požadovala (stejně jako v referenci). Ani si nejsem vědoma toho, že bych Vám slibovala účast při montáži, když jsem si s Vámi domlouvala schůzku co nejdříve ráno, abych mohla být včas v zaměstnání.

Kus okapu navazoval na gaigr, který jste, zřejmé z Vaší korespondence, přehlédl.

Dceři je 14 let, takže si myslím, že její posudek nemůže být plně objektivní. Věřila jsem Vám, že ukončení díla bude dle mých představ, a proto jsem nechala předání finanční částky, včetně navýšení, na dceři. Nemám možnost se uvolňovat 2x během dne ze zaměstnání. Veškerý čas (ranní domluva i odpolední předání práce) jsme směřovali s ohledem na Vás.

Již v telefonické domluvě, ohledně slibované nápravy díla, jste mohl vyjádřit své pocity. Vyhnuli by jsme se zbytečným vyhroceným pocitům na obou stranách.

Reakce až na referenci také o něčem svědčí.

S pozdravem

Irena Hojková
Dobrý den ,
ještě jednou přijměte omluvu za komplikace . Snad najdete to co potřebujete .
Pěkný den
Zouhar Roman
Vážený pane Zouhare,
beru na vědomí Vaši omluvu, ale nic méně trvám na uplatnění reklamace díla. Pak už se nemusíme, jak se nepřímo zmiňujete, vidět.
Děkuji za pochopení.
S pozdravem
Irena Hojková
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace