Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Vestavné skříně

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Poptáváme tři vestavné skříně s posuvnými dveřmi.

Dvě jsou určené do komory (jedna šatní a druhá na potraviny a pod.), skříně budou v uzavřené místnosti, nebudou běžně vidět, tudíž bychom preferovali co nejnižší cenu na úkor vzhledu. Třetí skříň bude v předsíni, z poloviny určená a na uskladnění bot a druhá část jako pohotovostní botník s věšákem. U této skříně bychom preferovali pěkný vzhled, barvu černo hnědou a posuvné zrcadlové dveře budou jen z půlky zakrývat část, kde budou uskladněny boty. Podrobné rozepsání vybavení skříní je v příloze.

=== Nabídka
dobrý den, jsem výrobce kuch.linek a vest.skříní.
skříň1 šatní-18.000,-
skříň2 (s policemi na víno)-14.000,-
skříňš - 13.500,-
celková cena 45.500,-
v ceně je doprava i montáž
skříně jsou z lamina
kdyby jste měl zájem, můžu přijet se vzorníky .

s pozdravem Dominik Picek

Dodavatel (řemeslník)
D interiery D (Klášterec nad Ohří, okr. Chomutov) Active
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Nabídnutá cena skříně byla nejvýhodnější, jednání zprvu také bezproblémové, ale výsledek je bohužel velice neuspokojivý a ve chvíli, kdy řešíme reklamaci, je velký problém se panu Pickovi dovolat (mobil nezvedne, následný hovor z pevné linky ano...).

Skříň rozměrově neodpovídá nákresu, který jsme nechali nacenit. Při zaměření jsme byli domluveni na několika drobných úpravách. Ty však byly ve výsledku velmi zásadní. Firma dělá skříně formou skládačky - rozhodně se o nich nedá říci, že jsou vestavné. Tato "skládačka" je důvodem, že ve výsledku jsou rozměry jiné o několik centimetrů na hloubku, na šířku, na výšku, jednoduše všude - v paneláku je však každý centimetr cenný. Pokud se vám na věšáku mačkají kabáty, na police se nevejdou věci, které se měli dle plánku vejít, pocítíte tyto centimetry o to více. Nejdůležitější však pro firmu je, aby se vše vešlo do výtahu a nemuselo se ideálně nic vynášet po schodech a následné složení skříně pak bylo co nejjednodužší a rychlé.

Po první reklamaci, nám přislíbili modré z nebe - vše se vyřeší, opraví, upraví, ale u toho bohužel zůstalo. Jediné, co se povedlo dořešit je dodatečné olištování skříně a počet polic v botníku - byl dodán jiný počet než bylo objednáno. Každá police je kratší asi o 0,5 cm a použity jsou 3 různé dýhy podle toho, co zbylo ve skladu. Podle odpovědi pana Picka však můžeme být asi rádi i za to - "vždyť je to jen na boty".
Tuto firmu rozhodně nedoporučujeme. Pokud bychom se mohli rozhodnout znovu, raději bychom vybrali dražší, ale kvalitní variantu. Zvláště u vestavných skříní, které mají být v bytě v podstatě nastálo.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 27.08.2014 uživatelem MICE
skrine.xlsx    

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace