Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce interiér

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Instalatérské práce (voda, odpad, topení), komplet koupelna,podlaha s podlahovým vytápěním, pohledová stěrka (podlaha, stěna), zednické práce

=== Nabídka
Dobrý den reaguji na Vaši poptávku rekonstrukce interiér. Pro ujasnění podrobností a možnosti nacenění navrhuji obhlídku v místě rekonstrukce. datum a čas si podle Vás přizpůsobím. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Prášek Zdeněk.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

S realizací jsme spokojeni nebyli. Dovezení řemeslníci pracovali dobře a sice 3,5 dne, část výkopu však udělali trochu jinde, než jsme chtěli, takže konkrétně řemeslníkům za práci 2,5 hvězdičky. Termín a cena naprosto dodrženy nebyly, firma si nechala zaslat zálohu, s tím, že začne pracovat, jakmile bude připsána na jejich účet a následně se do smlouvy dopíše datum dodání. Nic z toho nebylo splněno. Objektivně se dá říct, že po připsání peněz na jejich účet byla z jejich strany ukončena jakákoliv slušná komunikace. Smlouvu, která je hned z několika důvodů neplatná, odmítli anulovat, zálohu vrátit nehodlají.
Co bychom udělali jinak: pro příště pečlivě firmu prověřit na internetu. Na firmu je totiž psáno 15 insolvenčních řízení, to kdybychom si ověřili hned, tak s nimi vůbec nejednáme. Jako skutečnou ceny tedy píši částku, kterou jsme jim poslali na účet, jelikož nic z této částky nám zatím nebylo vráceno. Přičemž celková cena měla být dvojnásobná. Pokud se firma rozhodne vrátit neprávem nabyté peníze, jsme ochotni konečnou cenu dle pravdy na zdejším hodnocení změnit.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

71 850 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 11.08.2014 uživatelem Uživatel_84763

Komentář dodavatele
Jak vidím lže se lže se lže se. Vernerovi jsou skutečně divní lidé. Nejdřív Vám řeknou co by chtěli od Vás udělat ze zednických prací. Toto jim naceníte, pak následně řeknou zda ještě nechcete zhotovit vodu a odpady že jim vybouchl řemeslník, tak to zase přeceníte, následuje opět nabídka a to na topení, že jim opět odřekl řemeslník , tak opět jedete do toho domku a znova přeceňujete a následně příjde mail že si trubky obstarají sami, tak zase přeceňujete a když je smlouva připravena k podpisu je Vám zděleno že by se to mohlo udělat na černo. S tím mi nesouhlasili a poslali jsme smlouvu k náhledu a doplnění chybějících údajů a to s předstihem 26.6.2014. Smlouva nebyla doplněna, ale 3.7.2014 podepsána za svobodné vůle obou stran. Platnost smlouvy nechám na soudním rozhodnutí. Práce započali, po týdnu došlo k onemocnění vedoucího pracovníka a na základě toho a dvou nevzaných telefonů zadavatelé odstoupili od smlouvy ačkoli je ve smlouvě jasně stanoven bod odstoupení od smlouvy a sankce z toho vyplývající. Smlouvu můžu ukázat k náhledu. To že je teď tvrzeno že smlouva je neplatná a jiné je zavádějící, neměli ji tedy podepisovat a ohradit se vůči textu ve smlouvě. Na to ani nevíme zda mají stavební povolení. To nám nikdo nesdělil.
POZOR NA NĚ!!!
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace