Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Výroba a částečně návrh nábytku do dětského pokoje

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,
poptavame vyrobu nabytku do detskeho pokoje pro dvě slečny, kdy starší jde od září do školy a pokoj by tedy měl být už více zařízen jako studentský.

Pokoj má rozměry 247x445cm (více viz náčrtek).

V příloze je soubor představa_1, který naznačuje, jaký typ nábytku by se nám líbil. V postatě bychom toto chtěli zachovat (jen sladit barevně dřevo k té vestavěné skříní) + ještě nějak šikovně přidat dva psací stoly, které by mohlý být "pod oknem". V příloze foto ze současného pokoje.

Zároveň uvítáme i návrh nábytku na druhou stranu pokoje, kde by v zádveří měla být knihovna a pak další šátné skříně (toto ale není nutné řešit hned).

Aktuálně nás zajímá cena realizace dle "představa_1" + dva stoly.

=== Nabídka
Dobrý den

chtěl bych Vám nabídnout spolupráci.

Provádím profesionální poradenství, návrhy interiéru a nábytku a také máme vlastní truhlářství. To vše za mimopražské ceny. Ukázku návrhu interiéru Vám zasílám v příloze. Obrázky některých realizací můžete vidět na našich stránkách nebo pod referencemi na nejřemeslnících.

Jestli Vám mohu poradit, udělal bych šatní skříň zabudovanou k systému nábytku postelí, jelikož by šatní skříň na protější stěně zabrala hodně místa do prostoru a tak oticky hodně zmenšil prostor. Šatní skříň by se hodila zakomponovat místo psacího stolu na obrázku 1. Využila by se tak její hloubka 60 c, protože postel bude mit cca 80-100 cm na šířku a tak by skříň nevyčnívala do prostoru a tím by se oticky prostor nezmenšil. Nevím, jda jsem to napsal srozumitelně :)

Za návrh takového pokoje ve fotokvalitě bych si účtoval 3 tisíce, kdy po možné budoucí realizaci by byla polovina částky odečtena. Výrobu nábytku máme opravdu kvalitní a za super ceny. Do Vašeho rozpočtu bychom se samozřejmě vešli.

Před realizaci vždy proběhne osobní schůzka, kde se dořeší detaily, výběr materiálu ze vzorníku........

Pokud byste potřebovali další informace nebo radu, klidně napište.
Děkuji moc za Váš čas a budu se těšit na případné kontaktování.

Přeji hezký den.
S pozdravem Rachval Erik

Dodavatel (řemeslník)
EVR-DESIGN (Praha) Active
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Spolupráce s panem Rachvalem byla nad naše očekávání. Vše jsme domluvili po e-mailu a výsledek předčil naše očekávání. Žádné kličky a handrkování o ceně. Vše doprovázela profesionální konverzace a profesionální výstup, to celé v předem domluveném termínu. Jsem si jistý, že bez služeb pana Rachvala bychom takový dětský pokoj nenavrhli. Všem doporučuji, vyplatí se to.

Cena
neuvedena
hlasy
+2
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 13.10.2014 uživatelem matyas.michael

Predstava_dratak
Predstava_1
nakres
obrazek_4
obrazek_5
obrazek_1
obrazek_2
obrazek_3
foto1
foto2
foto3
foto7
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace