Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Instalace myčky nádobí

Popis zadání

Instalace stolní myčky nádobí, zapojení přívodu vody a odpadu.

Dodavatel (řemeslník)
Pavel Hakr (Praha 5)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Řemeslník pouze koupil nový kohoutek pro přívod vody, který zapojil pod dřez a do potrubí připojil hadici na odpadní vodu. Nekontrolovala jsem jeho postup osobně, bohužel jsem dozor a platbu svěřila synovi. Instalatér ani myčku nevyzkoušel, vzal si 1700 Kč, i když po telefonu sliboval, že nebudu platit víc než 1500 Kč, a zmizel. Nenapadlo ho zavolat mě, když se po zapojení myčka nevešla do skříně pod dřezem (nešla zavřít dvířka) - mohl ji umístit jinam. Sami jsme tedy myčku přestěhovali a poté jsme zjistili, že nevypouští vodu. Instalatér tvrdil, že je vše v pořádku, jeho povinností bylo prý jen zapojení myčky. Pozvala jsem tedy servisního technika (musela jsem si vzít v práci volno na celé dopoledne) a ten zjistil, že mistr instalatér nechal odpadní hadici zaslepenou, tzn., že z jejího konce před zapojením do odpadu neodstranil zátku, kterou výrobce dává do každé nové myčky (zátka byla zřetelně vidět na 1. pohled). Instalatér tvrdil, že nikdy žádnou zaslepenou hadici neviděl a na můj dotaz, proč najednou z kohoutku u dřezu teče daleko slabší proud odpověděl, že za to můžou staré trubky a pomohla by jedině jejich výměna za plastové - kolik by to stálo, jsem se raději ani neptala. Odšroubovala jsem perlátor na hubici pod kohoutkem dřezu, koupila jsem za 52 Kč nový, vyměnila a najednou z kohoutku teče zase silný proud...
Firmu Pavel Hakr z Prahy 5 vřele NEDOPORUČUJI. Na moji reklamaci reagoval jako zkušený podvodník - ať si zajistím znalecký posudek a dám ho k soudu.
Poučení: příště se nejdřív podívám na stránky www.nejremeslnici.cz a na opravu osobně dohlídmu.

Dohodnutá cena
1 500 Kč
Skutečná cena

1 700 Kč

Související témata:
hlasy
+8
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 28.04.2010 uživatelem Uživatel_1613

Diskuze
Zkušenost mám také takovou, nejdřív jsem ho tady ohodnotila, bylo to nové, když po nějaké době to zlobílo, již se pod ním slehla zem. Soudit se nechci, ne všichni řemeslníci co zde mají dobré reference jsou poctiví, pozor na to.
Dobrý den, žádné Vaše hodnocení na pana Hakra tu nevidíme. Pan Hakr tu má zatím jen tuto jednu referenci. Pokud s ním máte vlastní zkušenost, můžete ji přidat zde: http://www.nejremeslnici.cz/reference/new?provider_id=1617 Děkujeme.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace